Darmowa dostawa od 2500 zł

Terminy Realizacji

Czas oczekiwania na realizację:

Designerskie tapety na wymiar -  to standardowo 14 roboczych od momentu opłacenia zamówienia i akceptacji wizualizacji wykonanej na rozmiar ściany klienta. Istnieje możliwość przyspieszenia terminu produkcji do 7 dni roboczych od akceptacji wizualizacji tapet na wymiar w cenie 20% wartości zamówienia oraz zamówienia w trybie ekspres z gwarancją wysyłki w terminie 3 dni roboczych od akceptacji wizualizacji na wymiar ściany klienta za dopłatą 50% wartości zamówienia.

Tapety w standaryzowanych rolkach - to standardowo 10 roboczych od momentu opłacenia zamówienia i wybrania nr

 pasów z wybranego wzoru. Istnieje możliwość przyspieszenia terminu produkcji tapet ściennych w rolkach  do 3 dni roboczych - tryb ekspres za dopłatą 50% wartości zamówienia.

Tapety w kształcie koła - termin realizacji tapety koło to standardowo 3 dni robocze.

Próbki - wysyłamy w każdy poniedziałek lub kolejny dzień roboczy jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy.

Tkaniny na wymiar - to standardowo 21 roboczych od momentu opłacenia zamówienia i akceptacji wizualizacji wykonanej na rozmiar zamówiony przez klienta.

Dywany na wymiar - to standardowo 28 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia i akceptacji wizualizacji wykonanej na rozmiar zamówiony przez klienta.

Pościel i poduszki dekoracyjne oraz tapety z działu outlet - produkty dostępne od ręki - wysyłka w ciągu 2 dni od zaksięgowania płatności.