Darmowa dostawa od 2500 zł

Aplikacja AR Wall Art

 

Aby ułatwić Ci pierwsze kroki w użytkowaniu aplikacji AR Wall Art nagraliśmy, krótką instrukcję, jak za pomocą telefonu możesz zobaczyć nasze tapety na Twojej ścianie, bez wychodzenia z domu! Jeśli chcesz ją obejrzeć, kliknij poniżej:

 

 

Aplikację znajdziesz w Appstore i GooglePlay pod nazwą Wall Art.
Pobierz bezpłatną aplikację i zainstaluj na swoim urządzeniu, linki znajdziesz poniżej:

Wybierz jaki produkt chcesz zobaczyć na swojej ścianie. Możesz wyś tapety we własnym wnętrzu, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Wybierz tapety koła z menu, następnie dotknij interesujący Cię wzór.

Na ekranie urządzenia pojawi się żółta linia - stań naprzeciwko ściany, na której chcesz zobaczyć tapetę. Umieść żółtą, poziomą linię w miejscu styku ściany z podłogą. Im dokładniej umieścisz linię, tym bardziej rzeczywista będzie skala wzoru.

Zatwierdź pozycję zielonym guzikiem. Teraz możesz umiejscowić koło na ścianie w dowolnym jej miejscu.

Możesz podejść do ściany, oglądać koło pod każdym kątem. Dotykając ikony konfiguruj, możesz zmienić wzór na dowolny inny i przymierzyć która dekoracja pasuje najlepiej do Twojej przestrzeni.

Za pomocą ikony aparatu zrobisz zdjęcie w aplikacji i zapiszesz je w pamięci telefonu by wrócić do niego w dowolnym momencie. Jeżeli chcesz zobaczyć produkt na naszej stronie www, dotknij czarnej ikony po prawej stronie, w ten sposób szybko przejdziesz do strony produktu.

Niebawem kolejne produkty, będą widoczne w aplikacji.