Przy zamówieniach powyżej 2500 zł darmowa dostawa

Regulamin promocji

Regulamin promocji Black Friday, Weekend oraz Cyber Monday

1. Promocja trwa od 24-27.11.2023r

2. Dnia 24.11.2023 w Black Friday obowiązuje rabat 20% na wszystkie produkty na wymiar oraz gotowe, poza tapetami z indywidualnymi zmianami kolorystycznymi oraz na ściany wyższe niż 350 cm wymagające indywidualnych zmian graficznych.

Promocja obowiązuje wszystkie wzory oraz wszystkie materiały.

Promocja obejmuje tapety w kształcie koła, w standaryzowanych rolkach oraz na wymiar, a także dywany, tekstylia, tkaniny, dział outlet oraz tapety obiektowe.

Promocja nie obejmuje chemii i akcesoriów oraz dostawy.

3. W dniach 25-27.11.2023 r obowiązuje rabat 20% ale już tylko na tapety w kształcie koła oraz tapety w standaryzowanych rolkach.

4. Terminy realizacji zamówień złożonych w BFW oraz Cyber Monday zostają wydłużone do 21 dni ROBOCZYCH od opłacenia zamówienia i akceptacji wizualizacji na wymiar ściany klienta, którą wysyłamy w terminie 7 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Termin ten obowiązuje zarówno tapety, tkaniny jak i dywany.

5. Termin realizacji na tapety w kształcie koła i rolki na zamówienia złożone w BFW i Cyber Monday wyniesie do 10 dni roboczych.

6. Promocja obejmuje zamówienia złożone i opłacone w czasie trwania promocji czyli miedzy 24-27.11.2023r

7. Skrót BFW oznacza Black Friday Weekend.

8. Rabaty na stronie łączą się z rabatami handlowymi oraz kodami rabatowymi ważnymi tylko w sklepie online. Można użyć tylko jednego kodu.

9. O kolejności realizacji decyduje kolejność zamówień.

10. Zamówienie przyjmujemy w sklepie online, drogą mailową na biuro@wallart.com.pl, architekt@wallart.com.pl oraz dystrybutor@wallart.com.pl

11. Wysyłka powyżej 2500 zł jest darmowa.