Darmowa dostawa od 2500 zł

Zespół

Wall Art to Obietnica Piękna, ktorej nie boimy się złożyć.

Poznajcie kilka najważniejszych osób w naszym zespole, które każdego dnia, z najwyższą starannością wykonują swoją pracę, aby spełnić Wasze potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy polską firmą, z polskim kapitałem. Pochodzimy z Wrocławia - miasta stu mostów i tutaj znajduje się nasza pracownia kreatywna, produkcja i magazyny. Jesteśmy zespołem kreatywnych pasjonatów, którzy ogromną wagę przykładają do wzornictwa, jakości i ekologicznych technologii.

Marka Wall Art istnieje na rynku od 9 lat. W naszej ofercie znajduje się ponad 600 autorskich wzorów, inspirowanych dziełami sztuki lub rysowanych ręcznie. Projektujemy i produkujemy ekologiczne, spersonalizowane tapety na wymiar, na sześciu różnych podkładach. Oferujemy wyjątkowy produkt, wyprodukowany w polskiej firmie, na polskich materiałach z zachowaniem najwyższej jakości. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru wzoru do danego wnętrza oraz pomoc w wyborze najlepszego dla Ciebie materiału. Każdy z naszych wzorów może zostać spersonalizowany i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Masz możliwość zapoznania się z naszymi strukturami i wzorami przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Nasze materiały do zadań specjalnych są odporne na brud, tłuszcz i szorowanie. Innowacyjne rozwiązania Wall Art pozwalają na zastosowanie tapet w każdym pomieszczeniu - nawet w kuchni w strefie gotowania oraz w łazience w strefie mokrej.

Zapraszamy do naszej pracowni! Przyjdź, usiądź wygodnie, wypij z nami pyszną kawę i opowiedz o swoim wnętrzu, a my zadbamy o to, aby dekoracja Twoich ścian była niebanalna i dopracowana do perfekcji.