Darmowa dostawa od 2500 zł

Misja

 

Wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki zaangażowaniu, pracy i braku obojętności ludzi.

Dla Nas jako zespołu kreatywnego  celem jest praca, samodoskonalenie i troska o drugiego człowieka w trzech obszarach.

Piękno - Profesjonalizm - Pomoc

Podstawą naszego działania jest wrażliwość na piękno otaczającego nas świata i próba przeniesienia go do wnętrz naszych klientów. Przybliżenie kultury, sztuki czy chociażby piękna przyrody oraz dopasowanie go do różnorodnych potrzeb inwestorów jest dla nas bardzo istotne. 

W realizacji pierwszego celu najważniejszy jest dla nas profesjonalizm - zarówno w sferze projektowania, kontaktu z klientami i partnerami, a także produkcji i obsłudze posprzedażowej. Pragniemy aby nasz zespól i jakość pracy oraz produktu końcowego była przejawem profesjonalizmu i brania odpowiedzialności za wykonane dzieło.

Dzięki realizacji misji piękna i profesjonalizmu w działaniu, możemy się angażować w pracę i pomoc potrzebującym. Głęboko wierzymy, że czynić świat lepszym, może każdy. Ważne aby nie być obojętnym i zacząć dostrzegać obszary w których jako firma, a przede wszystkim jako tworzący ją ludzie, możemy pomagać innym.

Jak to robimy? 

Postanowiliśmy wspólnie, że w roku 2021, każdego miesiąca przekażemy 5% naszego przychodu ze sprzedaży lub w przypadku organizacji, które w regulaminie nie zezwalają na takie działanie - 21 każdego miesiąca będzie dniem, gdzie 100% dochodu ze sprzedaży przeznaczymy, na jeden wybrany cel charytatywny.

Każdy członek zespołu wybrał jedną zbiórkę, Fundację lub Organizację Non Profit, bliską jego sercu lub zainteresowaniom. Każdego miesiąca będziemy informować Was w zakładce pomagamy - jaki cel w tym miesiącu staramy się wspierać. 

Ponadto zawsze kiedy spływa do nas prośba o pomoc i darowizny rzeczowe, w miarę naszych możliwości, staramy się przekazywać murale i tapety aby upiększały szpitale, szkoły, przedszkola, domy dziecka itp. Czasem wywołanie uśmiechu na twarzy drugiego człowieka i wykazanie gotowości pomocy - stanowi wsparcie porównywalne z materialnym.