Darmowa dostawa od 2500 zł

Warsaw Home 2022

Warsaw Home 2022

Początek będzie nieco patetyczny, skoro nadszedł czas na podsumowanie tegorocznych targów Warsaw Home.
Podczas targów prezentowaliśmy Wam naszą najnowszą kolekcję wzorów tapet z 2023 oraz nowości planowane premierowe produkty na 2023r.
Do Waszej dyspozycji były prototypy dywanów wiskozowych na wymiar ze wzorem prosecco, tapety w kształcie koła na nowym materiale - winylu samoprzylepnym canvas sticker o strukturze lnu oraz nowy winyl na flizelinie Rustic.
Dodatkowo na targach pokazywaliśmy Wam różnicę pomiędzy Nowym systemem Aqua Zone pod prysznic, który wchodzi do sprzedaży w 2023, a dotychczasowym materiałem pod prysznic - Extreme - winylem samoprzylepnym, laminowanym.
Na targi przyszykowaliśmy dla Was 1000 pakietów - katalog i wzornik ze strukturami, i niestety nie doszacowaliśmy że zainteresowanie z Waszej strony będzie tak duże 😅 Wszystkiego zabrakło już pod koniec drugiego dnia za co przepraszamy 🙏
Spodziewajcie się od nas maili w ciągu najbliższego tygodnia 📍 w odpowiedzi na Maila wyślijcie nam adresy do wysyłki - każdy z kim spotkaliśmy się na targach i wyrazi chęć współpracy, otrzyma od nas katalog papierowy i wzornik w formie teczki z 8 strukturami 🎁
Podczas targów nasze wzory mogliście zobaczyć jeszcze na trzech innych stoiskach - miedzy innymi na stoisku Zięta Studio, Maxlight czy Halupczok.
Szalenie miło nam ogłosić, że Polska firma Halupczok dołączyła do naszej sieci dystrybucyjnej i niebawem w każdym z salonów znajdziecie nasze katalogi, próbniki i księgi ze wzorami z najnowszą kolekcją❤️
Dziękujemy naszemu partnerowi za zaufanie, a tymczasem prezentujemy stoisko marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza na tegorocznych targach. 
Na stoisko zaprezentowano dwie nowe kuchnię na zabudowę w zestawieniu z naszymi tapetami z kolekcji Arte. W sali spotkań Możecie zobaczyć tapetę Macadamia od Paintings by Albertyna a w strefie kuchni Campo di Avena od Annowa 😍😍😍
Podczas targów odbyło się również na stoisku marki spotkanie dla blogerów, w którym mieliśmy przyjemność brać udział ❤️
Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne odwiedziny, za wspólną zabawę, za cudowne rozmowy, za wszystkie pochwały oraz sugestie za to że chcieliście się z nami spotkać i poznać nas osobiście. Mamy nadzieję że choć trochę przybliżyliśmy Wam atmosferę jaka na co dzień panuje w naszym zespole oraz zaangażowanie jaki wkładamy realizowanie Waszych marzeń.
 

Comments 0

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published