Darmowa dostawa od 2500 zł

A gdyby tak zobaczyć tapetę na własnej ścianie przed jej zakupem…

A gdyby tak zobaczyć tapetę na własnej ścianie przed jej zakupem…

Interwały zmian w pomieszczeniach to bardzo indywidualna kwestia. Prędzej czy później wiesz, że przyjdzie ten moment, gdy zaczniesz odczuwać przemożną potrzebę zmiany w swoim wnętrzu. Być może zaczniesz od poduszek, zasłon, dodatków. Czasem jednak uczucie niedosytu pozostaje i nomen omen nie pozostaje nic innego jak zdecydować się na bardziej spektakularne rozwiązanie- odmienić ściany.

 Wiesz już czego chcesz, bierzesz na tapet tapetę i już prawie witasz się z gąską, gdy konfrontujesz się z ponad pięciuset wzorami dostępnymi w naszej ofercie. Do tego dowiadujesz się, że wcale nie musisz tapetować całej ściany, możesz zdecydować się na najszybszą w aplikacji dekorację ściany jaką jest tapeta w formie koła.

 Zanim klęska urodzaju zupełnie ostudzi entuzjazm, a wątpliwości, który wzór wyglądałby najlepiej w twoim wnętrzu, odbierze całą frajdę zmiany, weź głęboki oddech i przed zakupem i jakąkolwiek decyzją, zobacz nasze tapety własnej ścianie.

 Nie musisz wiedzieć jak obsługiwać skomplikowane programy graficzne ani prosić specjalisty, aby wykonał wizualizację w twoim wnętrzu. Wystarczy, że ściągniesz bardzo prostą w obsłudze aplikację Wall Art, dzięki której w kilku krokach zobaczysz na ekranie swojego smartfonu lub tabletu swoją ścianę z naniesioną na niej naszą tapetą.

 Jak to zrobić? Ściągnij aplikację Wall Art z App Store lub Google Play, nakieruj aparat na ścianę, wybierz interesującą cię tapetę i gotowe. Film z dokładnym instruktażem znajdziesz na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=w2Tuurg3ywg.

 Aplikacja skanuje wybrany fragment twojego wnętrza i pozwala nanieść wzór na ścianę nie jako statyczne zdjęcie, a widok na żywo. Poruszając aparatem widzisz całe pomieszczenie, nie tylko jego fragment, co pozwoli ocenić tapetę w odniesieniu do pełni wnętrza.
Wybrany produkt możesz też dowolnie przesuwać po ścianie wybierając idealne położenie twojej nowej dekoracji. Co więcej, wyświetlana tapeta zachowa proporcje fizycznego produktu.
Wybrane wzory rzecz jasna możesz zmieniać i wizualizować w czasie rzeczywistym wszystkie propozycje z naszych kolekcji. Potrzebujesz skonsultować z kimś swój wybór? Nic trudnego, aplikacja pozwala na zrobienie zdjęcia ekranu i bezpośrednio przekierowuje cię listy narzędzi umożliwiających przesłanie lub zapisanie zdjęcia.

A gdy dokonasz wyboru wystarczy podwójne dotknięcie wybranego produktu by przenieść się na naszą stronę i kilku krokach dokonać zakupu online. Wybór tapety nigdy nie był prostszy.

Comments 0

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published