Darmowa dostawa od 2500 zł

Tapeta w standaryzowanych rolkach

Tapeta w standaryzowanych rolkach

Tapeta w standaryzowanych rolkach - dla ceniących gotowe rozwiązania

Wydawałoby się, że w wyborze modnej tapety ściennej dopasowanie do potrzeb zaczyna i kończy się na decyzji, jaki wzór wybrać. Możliwości są jednak zdecydowanie większe. Szybkość realizacji zamówienia, budżet, rozmiar ściany… tapeta na wymiar nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem.  

Możliwość perfekcyjnego dopasowania wybranego wzoru do naszej ściany i potrzeb jest niewątpliwie najbardziej kompleksowe i nie zmusza do kompromisów. Pełna personalizacja wybranej - najpiękniejszej tapety ściennej ma jednak swoją cenę i nie chodzi wyłącznie o wartość produktu, ale również czas potrzebny na pracę z grafikiem, przygotowanie wizualizacji, plików do druku oraz wreszcie czasu produkcji. Opracowaliśmy produkt, który pozwala na szybszą realizację zamówienia w lepszej cenie - tapetę w standaryzowanych rolkach

 

Tapeta na wymiar a tapety w standaryzowanych rolkach - czym się różnią?

Wymiary 

Tapeta na ścianę w salonie, kuchni lub innym wnętrzu w standaryzowanych rolkach w przeciwieństwie do tapety na wymiar ma określony rozmiar: 300 cm wysokość i w zależności od wzoru 400 cm lub 500 cm szerokości. Wybraliśmy taki wymiar nie bez powodu, to najbardziej uniwersalny rozmiar ściany, który większość z nas posiada w swoich domach. Dzięki temu nawet jeśli zaistnieje potrzeba docięcia tapety do docelowego rozmiaru, w większości przypadków nie pozbawisz się kluczowych elementów wzoru. Jeśli jednak Twoja ściana jest nietypowa nie tylko w kwestii wielkości, ale kształtu, zdecyduj się na tapetę na wymiar.

O ile wysokość pasa w przypadku tapety w standaryzowanych rolkach jest niezmienna, to w kwestii szerokości nie jesteś skazany na jeden wymiar. Każdy wzór podzielony jest równą ilość ponumerowanych pasów o szerokości 100 cm. Nie musisz kupować wszystkich. Jeśli potrzebujesz położyć wymarzoną tapetę na małej ścianie na przykład o wymiarach 200x300 cm wystarczy, że zamówisz dwa pasy. 

Personalizacja  

Tapeta w standaryzowanych rolkach podobnie jak ta na wymiar jest produkowana na zamówienie. Pomimo ograniczeń w kwestii jej wielkości, nadal do Ciebie należy decyzja dotycząca struktury materiału, na którym wydrukujemy Twoją piękną tapetę do salonu, sypialni, czy innego pomieszczenia. Do wyboru masz cztery delikatne tłoczenia imitujące beton, płótno (linen), papier czerpany (craft) oraz pociągnięcia pędzlem (brush).

Jeśli zależy Ci na wyeksponowaniu konkretnego elementu wzoru, zmianach kolorystycznych lub innych modyfikacjach, które indywidualizują tapetę, Twój wybór powinien paść na oryginalne tapety na wymiar. 

Produkcja 

Modna tapeta na ścianę przygotowana na podany wymiar wymaga między innymi przygotowania indywidualnego pliku do druku, co wiążę się z dodatkową pracą grafika. W przypadku standaryzowanych rolek możemy pominąć ten etap, dzięki czemu Twoja tapeta trafia od razu do działu produkcji, możesz więc cieszyć się nią jeszcze szybciej. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu osoby, które chcą urozmaicić wystrój pomieszczeń dzięki designerskim tapetom w standaryzowanych rolkach lub personalizowanym tapetom na zamówienie.
Tapeta w standaryzowanych rolkach

Tapeta na wymiar 

Wymiar

400 cm x 300 cm
500 cm x 300 cm

Dowolny

Ilość brytów

4 lub 5

Różna w zależności od wymiaru 

Szerokość brytu

100 cm

130 cm 

Tekstura 

Craft, linen, beton, brush, eco

Craft, linen, beton, brush, stucco, rustic, craft pearl, eco 

Zmiany kolorystyczne 

nie

tak

Personalizacja wzoru

nie

tak

Czas produkcji 

do 7 dni roboczych 

do 14 dni roboczych 

Możliwość zamówienia jednego brytu

tak

tak 

0

Skomentuj