Darmowa dostawa od 2500 zł

Ambasadorka Marki Magdalena Rzepka znana jako Pani Tapetka

Ambasadorka Marki Magdalena Rzepka znana jako Pani Tapetka 

Ambasadorka Marki Magdalena Rzepka znana jako Pani Tapetka


Pani Tapetka, czyli Magdalena Rzepka, jak mało kto zna się na montażu designerskich tapet. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza sprawiają, że klejenie modnych tapet ściennych w salonie, kuchni, przedpokoju, czy dowolnym innym pomieszczeniu nie ma przed nią tajemnic. Z dumą ogłaszamy, że Pani Tapetka została ambasadorką naszej marki Wall Art!

Dlaczego zdecydowałaś się na współpracę ambasadorską akurat z marką Wall Art? 

„Od kiedy powstała marka Wall Art (a jest na rynku już od 9 lat), uważnie śledziłam jej rozwój. Początkowo, przyznaję szczerze, pomyślałam, że jest to kolejna firma, która spocznie na laurach sprzedażowych zwykłych tapet na ścianę. Ale to, co wniosła w ten rynek, zaskoczyło mnie totalnie!

Cenię Wall Art za Piękno, Profesjonalizm i Pomoc ❤️

Piękno wzorów tapet - a co za tym idzie możliwość dekoracji ścian również tych pod prysznicem, stworzonych przez artystów. Te unikalne grafiki można mieć również np. na swojej pościeli czy dywanie.

Profesjonalizm - ciągły rozwój w ulepszenie druku, struktur materiałów, obsługi klienta. Tworzenie świetnego zespołu, szkolenia, prezentacje produktów i do tego odpowiedzialność za wykonane dzieło to tylko czubek góry lodowej.

Pomoc - dzięki czemu Wall Art skradła moje serce. To coś więcej, niż kolejny sklep z ekskluzywnymi tapetami. Bardzo doceniam bezinteresowne wsparcie na rzecz potrzebującym, czyli przekazywanie części dochodu na wybrany cel charytatywny.

Działam w branży tapet od ponad 20 lat i cieszę, że mogę swoją osobą jako Ambasador marki Wall Art prezentować te wartości, które są bliskie memu sercu i wesprzeć merytorycznie dalszy jej rozwój. 

Dziękujemy serdecznie, że zgodziłaś się reprezentować nas inaczej wartości w branży, dla nas to wiele znaczy, ponieważ od Ciebie uczyliśmy się podstaw branży tapetowej ❤️👏

Mamy nadzieję, że będziesz się czuła z nami wspaniale!0

Skomentuj