Pomagamy 2022

Kontynuując zapoczątkowaną w 2021 akcję Pomagaj z Wall Art, zapraszamy Was do czynienia dobra wraz z naszym Zespołem.

Na ten rok mamy wiele ciekawych pomysłów na nowe formy pomocy.

Między innymi w ciągu roku powstanie pięć produktów charytatywnych - takich jak Planery dobrego serca, biżuteria, apaszka ze specjalnym motywem, nowy produkt niespodzianka w rodzinie tapet Wall Art oraz produkt niespodzianka od "Zięta Studio"

Tak jak w zeszłym roku będziemy kontynuować wpieranie organizacji wybranych przez członków naszego Wallartowego Zespołu:) W tym celu co miesiąc jedna tapeta z naszej Bestsellerowej 20 będzie produktem, z którego 10% przekazujemy na wybraną zbiórkę.

 

W Styczniu

Rozpoczynamy akcję zbiórką na WOŚP - 30.01 tapeta Rainforest i Rainforest Vivid będą objęte rabatem -10% na hasło WOSP, a 100% zysku ze sprzedaży tego wzoru, w dniu Finału przekazujemy właśnie na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już dzisiaj możecie wziąć udział w licytacji tapety Rainforest na winylu na flizelinie o strukturze betonu o rozmiarze 400x300cm.

Link do licytacji

rainforest-fototapeta-winyl-beton-wall-art-11734905494

 

LUTY - POMAGAJ z WALL ART🌼

W lutym wybraliśmy drugi z kolei wzór w naszym zestawieniu Bestsellerów - Emerald Tsuru do naszej akcji POMAGAJ z WALL ART.

W tym miesiącu 10% ze sprzedaży tego wzoru przekażemy na zbiórkę dla Alicji Magdańskiej na leczenie i rehabilitację - podopieczna Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z pomocą „

https://dzieciom.pl/podopieczni/2860

Z Kodem „LUTY” cały miesiąc otrzymacie rabat -10% na zakup wzoru Emerald Tsuru ❤️❤️❤️


W Lutym dla Alicji Magdańskiej przekazaliśmy kwotę 2200 zł.

na

MARZEC - POMAGAJ z WALL ART

W tym miesiącu 10% ze sprzedaży wzoru Harmony przekazujemy na pomoc Maćkowi i jego mamie Gabrieli, która stara się zapewnić chłopcu niezbędna rehabilitację, leczenie j godne życie.

Więcej o historii chłopca podopiecznego Fundacji Wybierz by Pomóc przeczytacie tutaj

https://www.wybierzbypomoc.org/maciek.html

Od siebie przekazujemy dodatkowo rabat dla wszystkich kupujących w marcu wzór Harmony ❤️❤️❤️

Z kodem „MARZEC” tapeta z rabatem -10% do końca marca, a my kolejne 10% przekazujemy na wspomnianą zbiórkę❤️

W Marcu na zbiórkę dla Maćka przekazaliśmy kwotę 800 zł.


Teraz wszyscy żyjemy tragedią 🇺🇦, pamiętajmy jednak że wokół nas również są osoby potrzebujące, ze swoimi własnymi tragediami 🥺

UKRAINA🇺🇦

Na rzecz naszych sąsiadów w potrzebie przekazujemy 10% naszego zysku z promocji urodzinowej czyli wszystkich zamówień złożonych i opłaconych pomiędzy 3-10.03❤️ 

JUŻ w marcu specjalny produkt charytatywny przygotowany we współpracy z marką ORSKA - pracownią biżuterii u rękodzieła, z której 100% zysku zostanie przekazana na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej i zbiórkę celową dla Ukrainy🇺🇦

Kwiecień

10% ze sprzedaży wzoru Grey Ombre Flower przekazujemy na zbiórkę dla chorej na raka Natalii Dawgiel, podopiecznej Fundacji Avalon.

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/natalia_dawgiel_13925.html

Z kodem KWIECIEŃ rabat -10% na ten wzór przez cały miesiąc.

 

Maj

Wzorem pomagającym w maju będzie Lirio z którego 10 % przekażemy na wsparcie zbiorki dla Małgorzaty Kaczmarek, podopieczną Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Z kodem MAJ rabat - 10% na wzór LIRIO