Darmowa dostawa od 2500 zł

Max Fliz łączy siły z marką Wall Art!

Max Fliz łączy siły z marką Wall Art!

Max Fliz łączy siły z marką Wall Art!

Mamy przyjemność oznajmić, że od pewnego czasu współpracujemy z marką Wall Art. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to firma sprzedająca zjawiskowe tapety na wymiar. Są to spektakularne dekoracje ścienne, które wnoszą do wnętrz wyjątkową aurę. Tylko do tej pory zrealizowaliśmy razem wspólny katalog produktowy. Mamy jednak nadzieję, że to dopiero początek naszej wspaniałej współpracy!

Dlaczego właśnie Wall Art?

Decyzja o kooperacji z marką Wall Art nie była trudna: łączy nas wrażliwość na piękno, indywidualny styl oraz wysoka jakość oferowanych produktów. Podobnie jak i Max Fliz, wychodzi ona z założenia, że dom to miejsce wyjątkowe, w którym powinniśmy móc wyrazić swój charakter i osobowość. Dlatego, tak jak i my, oferuje ona szeroki, a zarazem unikalny asortyment, który można idealnie dobrać do stylu swojego wnętrza oraz indywidualnych preferencji.

Najważniejsze informacje o marce Wall Art

Wall Art to jedna z tych marek, która wyznacza trendy w swojej branży oraz wyraźnie podąża z duchem czasu. Jednym z filarów jej działalności jest produkcja tapet ekologicznych – jej twórcy twierdzą, że jeśli świat ma być lepszy, trzeba go zacząć zmieniać od siebie.

Marka współpracuje z lokalnymi dostawcami oraz znakomitymi polskimi artystami, takimi jak chociażby Oskar Zięta. Co więcej, na oferowanych przez Wall Art produktach można znaleźć arcydzieła światowego malarstwa. Pozwalają one wprowadzić do każdego wnętrza artystycznego ducha oraz unikalny klimat. W kolekcji Arte można znaleźć wzory, które powstają w formie obrazów na płótnie – do ich stworzenia wykorzystywane są farby olejne i akrylowe. Co więcej, niektóre z nich mają postać efektownych akwareli oraz delikarnych szkiców.

Tak jak już wspomnieliśmy, marka Wall Art tworzy tapety na wymiar, dzięki czemu można dopasować je nawet do najbardziej nietypowej ściany. Wykorzystuje przy tym wysokiej klasy materiały, które spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości. Warto też dodać, że do tworzenia swoich tapet marka wykorzystuje certyfikowaną i bezpieczną dla użytkowników technologię produkcji.

 

 

 

 

 

 

 

0

Skomentuj