Darmowa dostawa od 2500 zł

Aqua Zone - designerskie tapety do strefy mokrej

Aqua Zone - designerskie tapety do strefy mokrej

Kafelki pod prysznicem już od dawna przestały być jedynym dostępnym rozwiązaniem w naszych domach, a tapeta rozwiązaniem nadającym się wyłącznie do pokoju czy sypialni.  Przedstawiamy kompleksowy system Aqua Zone, który pozwoli zamontować w strefie mokrej łazienki dowolny wzór i cieszyć się spektakularnym muralem podczas kąpieli. 

Rozważając sposoby wykończenia kabiny prysznicowej na pierwszym miejscu na liście znajduje się przede wszystkim produkty ekstremalnie odporne na wodę oraz piękne wizualnie. Istnieje wiele różnych opcji, do klasycznych należą oczywiście płytki ceramiczne czy naturalny kamień, ale alternatywą, której zdecydowanie nie warto przeoczyć w przypadku kabin prysznicowych jest tapeta. Oczywiście nie oznacza to, że możesz użyć każdej dostępnej na rynku. Jeśli jednak wybierzesz odpowiedni rodzaj tapety prysznicowej, możesz okleić kabinę praktyczną, funkcjonalną i przede wszystkim wyjątkowo estetyczną metodą. Nowoczesne tapety ściennie oferują wiele zastosowań, które kiedyś pozostawały wyłącznie w sferze marzeń. 

System tapet Aqua Zone - na czym polega?

Pokój kąpielowy jest miejscem o wyjątkowo wysokiej wilgotności dlatego należy zadbać aby materiały, z których korzystamy przy jego urządzaniu były najwyższej jakości. Sercem systemu Aqua Zone jest przede wszystkim winylowa tapeta osadzona na wytrzymałej siatce, która uniemożliwia deformację materiału bez względu w jak mokrych warunkach ją osadzimy. 

Dokonując zakupu systemu Aqua Zone otrzymujesz nie tylko ekskluzywną tapetę do łazienki, ale pełen zestaw preparatów niezbędnych do montażu. Aby zapewnić pełną woodoporność i jakość na lata, na aplikacja pełnego systemu pod prysznicem czy innej strefie mokrej musimy przeznaczyć kilka dni. Dzieje się tak dlatego, że poszczególne warstwy potrzebują czasu aby uzyskać pełnię swoich właściwości. Absolutnie wszystkie niezbędne preparaty chemiczne wykorzystywane do poszczególnych etapów montażu: gruntowania, hydroizolacji, tapetowania i impregnacji, są dołączone do zestawu Aqua Zone. 

Aqua Zone

Ekskluzywne tapety do strefy mokrej - dlaczego warto?

Aqua Zone to przede wszystkim gwarancja produktu w pełni wodoodpornego, który został stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenia montażowe grona współpracujących z nami ekspertów. Wszystkie etapy instalacji zostały dogłębnie przemyślane i stworzone specjalnie dla nas. Wyjątkowy sposób impregnacji pozwala wyeksponować ponadczasową, betonową strukturę tapety. 

Nieskończone wręcz możliwości w wyborze wzoru, pozwalają na aranżację wnętrza w dowolnym stylu, a przede wszystkim w jakości, która sprosta najtrudniejszym warunkom. Jeśli jednak po otrzymaniu paczki nie jesteś usatysfakcjonowany wybranym wzorem, możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji - czyli możliwości wymiany tapety na inny wzór z naszej kolekcji. Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość wymiany towaru wykonanego na wymiar na inny, tak samo personalizowany produkt.  

Poznaj najmodniejsze wzory tapet do strefy mokrej

Pomimo, że tapeta pod prysznic jest stosunkowo nowym produktem na wnętrzarskim rynku, co sugerowałoby ograniczenia w ilości wzorów, absolutnie każdy wzór z kolekcji Wall Art możemy wyprodukować w formie systemu Aqua Zone. Jeśli wśród ponad sześciuset proponowanych przez nas wzorów nie znajdziesz tego jedynego, zawsze możemy wydrukować tapetę pod prysznic ze wzorem, który dostarczysz nam formie pliku cyfrowego. 

Wodoodporny mural pod prysznicem to spektakularna ozdoba, która wzniesie łazienkę na wyżyny designu i której efektowności nigdy nie uzyskamy za pomocą klasycznych płytek.

Mori Grey

0

Skomentuj