Darmowa dostawa od 2500 zł

Dlaczego tapety i naklejki ścienne z wallart.com.pl są najlepszym rozwiązaniem?

Dlaczego tapety i naklejki ścienne z wallart.com.pl są najlepszym rozwiązaniem?

ROZMIAR


Gdy mówimy o rozmiarze klasycznej rolki tapety, mamy na myśli rolkę o szerokości ok. 53 centymetrów i cenę właśnie takiego metra bieżącego bierzemy pod uwagę, porównując cenniki różnych producentów. Warto jednak zwrócić uwagę, czy w każdym przypadku szerokość rolki jest taka sama. Odchodząc od tego schematu, wallart.com.pl oferuje rolki tapet o szerokości jednego metra, a zatem nasza cena za rolkę (1x3m!) jest tak naprawdę ceną za podwójną szerokość standardowej tapety, co warto wziąć pod uwagę podczas kalkulacji.

 

 

ŁATWA, SZYBKA I CZYSTA APLIKACJA


Każdy, kto zetknął się z koniecznością klejenia tapet, zdaje sobie sprawę z faktu, że oprócz umiejętności ich aplikacji, niezbędny jest również klej oraz odpowiednie narzędzia, takie jak: pędzel, pojemniki, itp. a to z kolei, siłą rzeczy, generuje kolejne koszty. Dochodzi do tego problem z zanieczyszczeniami, gdyż przy tradycyjnym klejeniu tapet, pomieszczenie należy najpierw odpowiednio zabezpieczyć, a następnie wyczyścić, co wiąże się nie tylko z kosztami, ale również z dodatkowym czasem, niezbędnym do wykonania tych wszystkich czynności. Możemy jednak w prosty sposób pozbyć się tych wszystkich niedogodności.

W przypadku samoprzylepnych naklejek oraz tapet, ten problem po prostu znika. Naklejki ścienne oraz tapety z wallart.com.pl mają odpowiednio dobraną warstwę kleju, który nie wycieka, nie brudzi i doskonale oraz równomiernie trzyma się powierzchni. Dzięki nowoczesnej technologii „easy dot”, w trakcie naklejania tapeta pozwala się łatwo odrywać od ściany, abyśmy mogli dokonywać ewentualnych korekt jej ułożenia, a następnie na powrót, równie łatwo do niej przywiera. Mówiąc w skrócie: masz pełną kontrolę nad procesem oklejania i nie musisz się martwić stratami materiału, zabrudzeniami, ani dodatkowymi kosztami.

 

 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Tapety i naklejki bywają różne, jednak generalnie wykonywane są z papieru. Prawda jest taka, że jak bardzo by nie uważać, i jak bardzo by ich nie zabezpieczać, papierowe tapety zawsze będą narażone na różnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia: przerwanie, porysowanie, otarcie, poplamienie, zamoczenie, itp. Naklejki i tapety sprzedawane w sklepie wallart.com.pl dzięki wysokiej jakości materiału z jakiego są wykonane, ze swojego założenia są odporne na przerwanie, poplamienie, czy też zalanie. To nowoczesny, praktyczny i wytrzymały winylowy produkt, dostosowany do oczekiwań współczesnego, obytego z nowymi technologiami i wymagającego klienta. 

 


wielofunkcyjność

Oferowane przez wallart.com.pl tapety oraz naklejki są wodoodporne, dzięki czemu nadają się zarówno do kuchni, jak i łazienki oraz wszelkich pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci. Dodatkowo istnieje możliwość pokrycia każdej tapety powłoką zabezpieczającą, co pozwoli w prosty sposób usuwać z jej powierzchni wszelkie zabrudzenia, takie jak: produkty spożywcze, plamy po winie czy kawie, kosmetyki, farbki dziecięce, kredki, a nawet tusze oraz inne substancje koloryzujące, co czyni ją idealną dla np. wszelkich placówek dziecięcych, takich jak przedszkola i szkoły.

 

 

TWOJE WZORY

 

Dodatkową funkcjonalnością sklepu Wallart jest również to, że masz możliwość wydruku naklejki, plakatu lub tapety z Twoim własnym wzorem lub koncepcją, którą nasi graficy mogą dla Ciebie zaprojektować. Pomyśl zatem, jaki wystrój marzy Ci się w Twoim otoczeniu, a my pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję.

 

 

SAME ZALETY 

Najtańsze rozwiązania w praktyce wcale nie muszą być najbardziej ekonomicznymi; najistotniejszy jest stosunek ceny do oferowanej jakości oraz funkcjonalności, a na tym polu wallart.com.pl utrzymuje najwyższe standardy. Ekonomia, wygoda, trwałość, prostota i czystość aplikacji, a do tego wciąż przybywające, oryginalne wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej, oto cała gama zalet produktów ze sklepu Wallart, które oddajemy do Twojej dyspozycji.

0

Skomentuj