select language : ENGLISH /POLSKI
03-2016
15

Dlaczego tapety i naklejki ścienne z wallart.com.pl są najlepszym rozwiązaniem?

  • Decydując się na ozdobienie ścian oklejeniem, czy to w postaci naklejki, czy też tapety, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, które pozwolą nam zadbać zarówno o ekonomię takiego przedsięwzięcia, jak i jego jakość. Oto kilka porad, na co warto zwrócić uwagę, przy zakupie tego typu dodatków. 

ROZMIAR


Gdy mówimy o rozmiarze klasycznej rolki tapety, mamy na myśli rolkę o szerokości ok. 53 centymetrów i cenę właśnie takiego metra bieżącego bierzemy pod uwagę, porównując cenniki różnych producentów. Warto jednak zwrócić uwagę, czy w każdym przypadku szerokość rolki jest taka sama. Odchodząc od tego schematu, wallart.com.pl oferuje rolki tapet o szerokości jednego metra, a zatem nasza cena za rolkę (1x3m!) jest tak naprawdę ceną za podwójną szerokość standardowej tapety, co warto wziąć pod uwagę podczas kalkulacji.

 

 

ŁATWA, SZYBKA I CZYSTA APLIKACJA


Każdy, kto zetknął się z koniecznością klejenia tapet, zdaje sobie sprawę z faktu, że oprócz umiejętności ich aplikacji, niezbędny jest również klej oraz odpowiednie narzędzia, takie jak: pędzel, pojemniki, itp. a to z kolei, siłą rzeczy, generuje kolejne koszty. Dochodzi do tego problem z zanieczyszczeniami, gdyż przy tradycyjnym klejeniu tapet, pomieszczenie należy najpierw odpowiednio zabezpieczyć, a następnie wyczyścić, co wiąże się nie tylko z kosztami, ale również z dodatkowym czasem, niezbędnym do wykonania tych wszystkich czynności. Możemy jednak w prosty sposób pozbyć się tych wszystkich niedogodności.

W przypadku samoprzylepnych naklejek oraz tapet, ten problem po prostu znika. Naklejki ścienne oraz tapety z wallart.com.pl mają odpowiednio dobraną warstwę kleju, który nie wycieka, nie brudzi i doskonale oraz równomiernie trzyma się powierzchni. Dzięki nowoczesnej technologii „easy dot”, w trakcie naklejania tapeta pozwala się łatwo odrywać od ściany, abyśmy mogli dokonywać ewentualnych korekt jej ułożenia, a następnie na powrót, równie łatwo do niej przywiera. Mówiąc w skrócie: masz pełną kontrolę nad procesem oklejania i nie musisz się martwić stratami materiału, zabrudzeniami, ani dodatkowymi kosztami.

 

 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Tapety i naklejki bywają różne, jednak generalnie wykonywane są z papieru. Prawda jest taka, że jak bardzo by nie uważać, i jak bardzo by ich nie zabezpieczać, papierowe tapety zawsze będą narażone na różnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia: przerwanie, porysowanie, otarcie, poplamienie, zamoczenie, itp. Naklejki i tapety sprzedawane w sklepie wallart.com.pl dzięki wysokiej jakości materiału z jakiego są wykonane, ze swojego założenia są odporne na przerwanie, poplamienie, czy też zalanie. To nowoczesny, praktyczny i wytrzymały winylowy produkt, dostosowany do oczekiwań współczesnego, obytego z nowymi technologiami i wymagającego klienta. 

 


wielofunkcyjność

Oferowane przez wallart.com.pl tapety oraz naklejki są wodoodporne, dzięki czemu nadają się zarówno do kuchni, jak i łazienki oraz wszelkich pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci. Dodatkowo istnieje możliwość pokrycia każdej tapety powłoką zabezpieczającą, co pozwoli w prosty sposób usuwać z jej powierzchni wszelkie zabrudzenia, takie jak: produkty spożywcze, plamy po winie czy kawie, kosmetyki, farbki dziecięce, kredki, a nawet tusze oraz inne substancje koloryzujące, co czyni ją idealną dla np. wszelkich placówek dziecięcych, takich jak przedszkola i szkoły.

 

 

TWOJE WZORY

 

Dodatkową funkcjonalnością sklepu Wallart jest również to, że masz możliwość wydruku naklejki, plakatu lub tapety z Twoim własnym wzorem lub koncepcją, którą nasi graficy mogą dla Ciebie zaprojektować. Pomyśl zatem, jaki wystrój marzy Ci się w Twoim otoczeniu, a my pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję.

 

 

SAME ZALETY 

Najtańsze rozwiązania w praktyce wcale nie muszą być najbardziej ekonomicznymi; najistotniejszy jest stosunek ceny do oferowanej jakości oraz funkcjonalności, a na tym polu wallart.com.pl utrzymuje najwyższe standardy. Ekonomia, wygoda, trwałość, prostota i czystość aplikacji, a do tego wciąż przybywające, oryginalne wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej, oto cała gama zalet produktów ze sklepu Wallart, które oddajemy do Twojej dyspozycji.

Skomentuj

Uwaga. Komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją.