Praca

Obecnie prowadzimy nabór na stanowiska:

 Szukamy do naszego zespołu:

Szukamy osoby do działu obsługi klienta zagranicznego

Kim jesteśmy?

Wall Art to kreatywny i zaangażowany zespół osób, ceniących sobie uczciwość i zaufanie jakim obdarzamy siebie nawzajem, jak również naszych partnerów biznesowych i klientów.

Wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki zaangażowaniu, pracy i braku obojętności wobec innych ludzi.

Nasza praca polega na projektowaniu, czyli kreacji oraz produkcji i dystrybucji tapet na wymiar ścian naszych klientów.

Twoje zadania i obszary odpowiedzialności:

Twoją najważniejszą rolą będzie obsługa zamówień klientów zagranicznych.

Do dokładnych obowiązków będzie należało:

  • Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie do systemu CRM
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych - faktury i paragony
  • Przygotowywanie dokumentów do wysyłki zagranicznej
  • Prowadzenie obiegu dokumentów - kontrola umów handlowych
  • Wpisywanie nowych klientów biznesowych do baz danych
  • Aktualizowanie strony internetowej o nowe punkty dystrybucji oraz nowe produkty
  • Pilnowanie dystrybucji materiałów marketingowych i sprzedażowych dla dystrybutorów
  • Obsługa mailowa klientów indywidualnych i biznesowych
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami w temacie bieżącej obsługi
  • Koordynowanie pracy pomiędzy działem graficznym i produkcji w zakresie realizacji zamówień

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
  • Znasz język angielski na poziomie min B2
  • Znasz minimum jeden język dodatkowo poza angielskim - niemiecki włoski, hiszpański, francuski na poziomie B1
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Biegle obsługujesz programy z Pakietu MS Office i komputer
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • Interesujesz się designem i trendami wnętrzarskimi
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi MS będzie dodatkowym atutem
  • Obsługi potrzebnych programów i procedur nauczymy Cię w ciągu pierwszych miesięcy pracy

Bardzo zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego zespołu i „stylu bycia” dlatego zapoznaj się dokładnie z naszą kulturą organizacyjną i oceń czy do nas pasujesz:)

Oferujemy;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat
  • Praca w godzinach 9-17 ( możliwość ustalenia godzin indywidualnie) od poniedziałku do piątku w naszej siedzibie we Wrocławiu
  • Wynagrodzenie 5800 zł - 7500 zł brutto (w zależności od kwalifikacji - w szczególności znajomości języków obcych - znajomość potwierdzona certyfikatami międzynarodowymi, dyplomem studiów lub testem znajomości języka przeprowadzonym podczas rekrutacji)

  • Stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju osobistego  i samodoskonalenia

Jak aplikować?

Prosimy CV w PDF wysłać na adres mailowy praca@wallart.com.pl

Do CV prosimy o dołączenie listu motywacyjnego wraz z odpowiedzią na pytanie jakie Pani/Pana cechy osobowości sprawią, że jest Pani/Pan najlepszym kandydatem na to stanowisko oraz uzasadnieniem dlaczego chciałby Pan/Pani zostać członkiem naszego zespołu?

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną.