{"title":"Kolekcja Joanna Osińska","description":"\u003cp data-start=\"0\" data-end=\"526\"\u003eUrodzona w 1993 roku, od zawsze związana ze sztuką, rozwija swoją twórczą drogę z pasją i konsekwencją. W 2017 roku ukończyła z wyróżnieniem studia II stopnia na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Ma na koncie liczne wystawy indywidualne i zbiorowe, a jej talent został dostrzeżony już w 2016 roku, kiedy otrzymała stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia artystyczne. W 2023 roku została finalistką prestiżowego konkursu „Młodzi na Start” organizowanego przez Elle Decoration w ramach Gdynia Design Days.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"528\" data-end=\"1139\"\u003eW swojej twórczości stara się zatrzymać ulotne piękno na dłużej niż jedną chwilę. Maluje w technice olejnej i akrylowej na płótnie, sięgając po różnorodne formaty i często wzbogacając obrazy złoceniami. Jej największą inspiracją są barwy, emocje oraz natura – to z nich czerpie opowieści, które zamienia w abstrakcyjne pejzaże. Są to krajobrazy zachwytów nad światem, ale też metaforyczne pejzaże duszy, pełne subtelnych odcieni i dynamicznych kontrastów. Charakterystycznym motywem obecnym w jej pracach jest kwadrat – symbol ludzkiej obecności, poszukiwania doskonałości i dialogu pomiędzy naturą a geometrią.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1141\" data-end=\"1664\" data-is-last-node=\"\" data-is-only-node=\"\"\u003eJej twórczość wykracza poza tradycyjne malarstwo. Wzory z obrazów można podziwiać na profesjonalnych tapetach ściennych, apaszkach i autorskich kalendarzach. W 2021 roku została zaproszona do współtworzenia kolekcji polskiej marki Medicine – „Grafika Polska”, a w 2023 roku rozpoczęła współpracę z kalifornijskim domem sztuki, dla którego zaprojektowała unikatowy dywan inspirowany jednym z jej obrazów. Jej prace nieustannie znajdują nowych odbiorców, rezonując z tymi, którzy w sztuce poszukują emocji, harmonii i piękna.\u003c\/p\u003e","products":[{"product_id":"calma-tapeta-na-wymiar","title":"Calma – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę \u003ca href=\"https:\/\/wallart.com.pl\/collections\/joanna-osinska\"\u003eJoannę Osińską.\u003c\/a\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eCalma \/ pierwotna nazwa obrazu - Słońca które nosimy w sobie\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n \u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury” Czasem cienka linia oddziela nasze wrażenia i odbiór tego świata od świata emocji i marzeń. Niebem, kamieniem, plażą, kosmicznym runem..... tym wszystkim może być dla Ciebie ten wzór. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i stanu ducha.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896301105484,"sku":"W\/OS\/CON\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896301138252,"sku":"W\/OS\/RUS\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896301171020,"sku":"W\/OS\/LIN\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896301203788,"sku":"W\/OS\/CRA\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896301236556,"sku":"W\/OS\/BRU\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896301269324,"sku":"W\/OS\/STU\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896301302092,"sku":"W\/OS\/AQZ\/CALMA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896301334860,"sku":"W\/OS\/ECO\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896301367628,"sku":"W\/OS\/CVS\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896301400396,"sku":"W\/OS\/EXT\/CALMA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1379_474.jpg?v=1772630905"},{"product_id":"canaria-tapeta-na-wymiar","title":"Canaria – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eCanaria \/ pierwotna nazwa obrazu - Późne popołudnie.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n \u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eJ\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eeśli miałabym wybrać najpiękniejszą porę dnia było by to późne popołudnie. Jest to taki niezwykły moment, w którym wierzę, że kiedy słonce osiągnie odpowiednią wysokość natura na ułamek sekundy wstrzymuje oddech. Potem znów czujemy na skórze delikatne słońce i subtelny wiatr. A szelest liści jakby opowiadał historie, które zaraz się wydarzą. Latem. W czerwcu wszytko dzieje się wieczorami. Jest jeszcze jasno a natura wydaje się wtedy najpiękniejsza. Możemy w jej towarzystwie dbać o budowanie najpiękniejszych wspomnień i obserwować setki ulotności natury, które w nas samych zaczynają malować spokój, eksplozję szaleństwa i wychwytywać kadry, których jeśli nie zatrzymamy trwać będą tyko przez ułamek sekundy.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896303464780,"sku":"W\/OS\/CON\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896303497548,"sku":"W\/OS\/RUS\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896303530316,"sku":"W\/OS\/LIN\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896303563084,"sku":"W\/OS\/CRA\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896303595852,"sku":"W\/OS\/BRU\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896303628620,"sku":"W\/OS\/STU\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896303661388,"sku":"W\/OS\/AQZ\/CANARIA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896303694156,"sku":"W\/OS\/ECO\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896303726924,"sku":"W\/OS\/CVS\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896303759692,"sku":"W\/OS\/EXT\/CANARIA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1393_478.jpg?v=1772630906"},{"product_id":"costa-tapeta-na-wymiar","title":"Costa – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCosta \/ pierwotna nazwa obrazu - Horyzonty słońca\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Wszystko zaczęło się od kilku promieni słońca, które rozciągnęły się aż po horyzont. Błyszczały nieśmiało, choć były najpiękniejsze, choć to od nich zaczął się jeden z cudów, na który można by patrzeć bez końca. Ciepło świata, które jest tak blisko nas, że nie możemy go nie czuć.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eWidzimy to co częściowe, zapamiętujemy jedynie fragmenty. Gromadzimy ulotności, szukamy miejsc, w których czujemy że trzymamy w ramionach cały świat.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eCzujemy jak do nas mówi ze spokojem i niewypowiedzianą siłą.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eJesteśmy jego częścią. Patrzymy na złote horyzonty. Ciągną się one poza granicami płótna. Są puntem zbiegu wokoło nas wszystkich. Kochamy bezkresy. Szukamy wolności. „\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896314999116,"sku":"W\/OS\/CON\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896315031884,"sku":"W\/OS\/RUS\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896315064652,"sku":"W\/OS\/LIN\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896315097420,"sku":"W\/OS\/CRA\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896315130188,"sku":"W\/OS\/BRU\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896315162956,"sku":"W\/OS\/STU\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896315195724,"sku":"W\/OS\/AQZ\/COSTA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896315228492,"sku":"W\/OS\/ECO\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896315261260,"sku":"W\/OS\/CVS\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896315294028,"sku":"W\/OS\/EXT\/COSTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1480_507.jpg?v=1772630908"},{"product_id":"erica-tapeta-na-wymiar","title":"Erica – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eErica to abstrakcyjna wariacja jednego z gorętszych trendów ostatnich lat- ombre. Przenikanie się czerni, fioletów, różu i złamanej bieli może dawać wrażanie tajemniczego, zimowego krajobrazu. Widoczne pociągnięcia pędzla oraz nieznaczne złote elementy bezsprzecznie dodają artystycznego pazura. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eErica to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896330432844,"sku":"W\/OS\/CON\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896330465612,"sku":"W\/OS\/RUS\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896330498380,"sku":"W\/OS\/LIN\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896330531148,"sku":"W\/OS\/CRA\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896330563916,"sku":"W\/OS\/BRU\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896330596684,"sku":"W\/OS\/STU\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896330629452,"sku":"W\/OS\/AQZ\/ERICA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896330662220,"sku":"W\/OS\/ECO\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896330694988,"sku":"W\/OS\/CVS\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896330727756,"sku":"W\/OS\/EXT\/ERICA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1589_537.jpg?v=1772630912"},{"product_id":"fuerta-tapeta-na-wymiar","title":"Fuerta – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eFuerta \/ pierwotna nazwa obrazu - Barwy wiatru\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n \u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury” Kamieniste wybrzeża, piaszczyste plaże, kolorowe niebo o zachodzie słońca... ten energetyzujący, letni pejzaż idealnie wpasuje się w kreacje wnętrz odważnych, eklektycznych, a także super minimalistycznych.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896349307212,"sku":"W\/OS\/CON\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896349339980,"sku":"W\/OS\/RUS\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896349372748,"sku":"W\/OS\/LIN\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896349405516,"sku":"W\/OS\/CRA\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896349438284,"sku":"W\/OS\/BRU\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896349471052,"sku":"W\/OS\/STU\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896349503820,"sku":"W\/OS\/AQZ\/FUERTA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896349536588,"sku":"W\/OS\/ECO\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896349569356,"sku":"W\/OS\/CVS\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896349602124,"sku":"W\/OS\/EXT\/FUERTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1685_571.jpg?v=1772630914"},{"product_id":"lanzarote-tapeta-na-wymiar","title":"Lanzarote – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eLanzarote \/ pierwotna nazwa obrazu - Świat wewnętrzny\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury. Czuję, że karmi każdą cząstkę duszy uspokaja, napełnia siłą. A ja cierpliwie poszukuję tego, co w niej najbardziej niezwykłe. O każdej porze roku, choćbym była najbardziej zmęczona, gonię za każdym najpiękniejszym wschodem i zachodem słońca, zapachem traw, liści, kwiatów. Przebywam w ulubionych miejscach, uwielbiam odkrywać nowe. Zupełnie, jakby zależało od tego moje życie.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e\u003cbr\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eI tak też powstał ten obraz. To tacy trochę my, którzy szukamy ukojenia. Być może wydaje się nam czasem, że \"tracimy barwy\". Tak naprawdę nic w tym złego, wciąż jesteśmy najpiękniejsi, a gdzieś z tych pozornych ciemności, przebłyskuje jasność, nadzieja, uśpione iskierki ciepłych barw wewnętrznych.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896429588812,"sku":"W\/OS\/CON\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896429621580,"sku":"W\/OS\/RUS\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896429654348,"sku":"W\/OS\/LIN\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896429687116,"sku":"W\/OS\/CRA\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896429719884,"sku":"W\/OS\/BRU\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896429752652,"sku":"W\/OS\/STU\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896429785420,"sku":"W\/OS\/AQZ\/LANZAROTE","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896429818188,"sku":"W\/OS\/ECO\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896429850956,"sku":"W\/OS\/CVS\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896429883724,"sku":"W\/OS\/EXT\/LANZAROTE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1923_646.jpg?v=1772630923"},{"product_id":"lysa-tapeta-na-wymiar","title":"Lysa – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eLysa jest dziełem wyjątkowo nieoczywistym. Połączenie delikatnego różu, bieli i czerni, przeplatane delikatnymi złotymi elementami, może przywodzić na myśl zarówno wzburzone morze, krajobraz gór jak i zaśnieżone niziny. Zimna paleta barw znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych, ascetycznych wnętrzach, ale element różu sprawia, że z łatwością możemy zaaranżować dziewczęcy pokój z nutką brutalizmu. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eLysa to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896459800908,"sku":"W\/OS\/CON\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896459833676,"sku":"W\/OS\/RUS\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896459866444,"sku":"W\/OS\/LIN\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896459899212,"sku":"W\/OS\/CRA\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896459931980,"sku":"W\/OS\/BRU\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896459964748,"sku":"W\/OS\/STU\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896459997516,"sku":"W\/OS\/AQZ\/LYSA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896460030284,"sku":"W\/OS\/ECO\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896460063052,"sku":"W\/OS\/CVS\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896460095820,"sku":"W\/OS\/EXT\/LYSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2025_688.jpg?v=1772630929"},{"product_id":"rossa-tapeta-na-wymiar","title":"Rossa – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003eRossa to połączenie dwóch ombre, co daje efekt wyjątkowej głębi i pomimo dominacji ciemnych barw optycznie powiększy pomieszczenie. Rossa choć na pierwszy rzut oka może wydawać się nieskomplikowaną abstrakcją, może być interpretowana na wyjątkowo wiele sposobów, jako morze, niebo czy kosmos. Dzięki swej wieloznaczności Rossa jest wzorem bardzo uniwersalnym.  \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eRossa to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896571113804,"sku":"W\/OS\/CON\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896571146572,"sku":"W\/OS\/RUS\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896571179340,"sku":"W\/OS\/LIN\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896571212108,"sku":"W\/OS\/CRA\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896571244876,"sku":"W\/OS\/BRU\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896571277644,"sku":"W\/OS\/STU\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896571310412,"sku":"W\/OS\/AQZ\/ROSSA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896571343180,"sku":"W\/OS\/ECO\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896571375948,"sku":"W\/OS\/CVS\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896571408716,"sku":"W\/OS\/EXT\/ROSSA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2378_810.jpg?v=1772630946"},{"product_id":"santa-tapeta-na-wymiar","title":"Santa – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSanta \/ pierwotna nazwa obrazu - Nieuchwytne \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Jest taka cząstka nas, która sprawia, że jeśli wiemy, że coś za chwilę zniknie - staje się nam najbliższe. Nagle - wyjątkowo cenne. Nasze przywiązania, relacje, miejsca, wschody i zachody słońca.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e \u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eChoć maluję krajobrazy często chyba trochę maluję także i trochę krajobrazy nas samych. Tego, co najgłębiej w sercu, ale i w zwyczajnej codzienności.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e Pełni\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003ewzruszeń i momentów zatrzymanych \u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003echwytamy\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e ulotności\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896574292300,"sku":"W\/OS\/CON\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896574325068,"sku":"W\/OS\/RUS\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896574357836,"sku":"W\/OS\/LIN\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896574390604,"sku":"W\/OS\/CRA\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896574423372,"sku":"W\/OS\/BRU\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896574456140,"sku":"W\/OS\/STU\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896574488908,"sku":"W\/OS\/AQZ\/SANTA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896574521676,"sku":"W\/OS\/ECO\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896574554444,"sku":"W\/OS\/CVS\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896574587212,"sku":"W\/OS\/EXT\/SANTA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2412_821.jpg?v=1772630948"},{"product_id":"sogne-tapeta-na-wymiar","title":"Sogne – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eSogne to wyjątkowa abstrakcja znakomicie balansująca ciężar czerni przechodzącej w głęboki turkus z szarościami oraz ciepłymi odcieniami oranżowego różu. Charakterystyczna dla obrazów Joanny Osińskiej wieloznaczność, pozostawia do interpretacji odbiorcy co przedstawia Sogne, dzięki temu stanie się niepowtarzalnym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza, do którego chcemy wprowadzić element prawdziwej sztuki. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eSogne to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896585171276,"sku":"W\/OS\/CON\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896585204044,"sku":"W\/OS\/RUS\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896585236812,"sku":"W\/OS\/LIN\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896585269580,"sku":"W\/OS\/CRA\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896585302348,"sku":"W\/OS\/BRU\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896585335116,"sku":"W\/OS\/STU\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896585367884,"sku":"W\/OS\/AQZ\/SOGNE","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896585400652,"sku":"W\/OS\/ECO\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896585433420,"sku":"W\/OS\/CVS\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896585466188,"sku":"W\/OS\/EXT\/SOGNE","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2507_857.jpg?v=1772630950"},{"product_id":"ventura-tapeta-na-wymiar","title":"Ventura – Tapeta na wymiar","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eVentura \/ pierwotna nazwa obrazu - Nieskończoności \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n \u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003eWidzimy tylko fragmenty, a poza granicami płótna ciągną się krajobrazy wolności. Zawsze jest tak, że widzimy tylko połowicznie i choć obserwujemy coś zazwyczaj obserwujemy to tylko z jednej perspektywy. Często jest ona mniej lub bardziej piękna, ale nie porównamy tego jeśli nie wyruszymy w poszukiwania - aby patrzeć głębiej, widzieć dalej.\u003c\/p\u003e\n \u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eZatrzymałam subiektywnie wybrane momenty zachwytu nad pięknem świata, jego barw, świateł, cieni i nastrojów. Dzięki czemu można zobaczyć świat tylko moimi oczami i tylko jego fragmenty. Niesamowite jest to, że nie mamy pojęcia, co dzieje się za przestrzenią płótna. I tylko ja wiem co było dalej, a wy jedynie możecie mi wierzyć że wybrałam najpiękniejsze ujęcia.\u003cbr\u003eJest też taka cząstka nas która zawsze w obliczu piękna wierzy że to piękno jest podarowane nam na zawsze. Zapominamy o ulotnościach wierząc w nieskończoność.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n \u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\n \u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Concrete","offer_id":56896639238476,"sku":"W\/OS\/CON\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56896639271244,"sku":"W\/OS\/RUS\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Linen","offer_id":56896639304012,"sku":"W\/OS\/LIN\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56896639336780,"sku":"W\/OS\/CRA\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56896639369548,"sku":"W\/OS\/BRU\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56896639402316,"sku":"W\/OS\/STU\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Aqua Zone","offer_id":56896639435084,"sku":"W\/OS\/AQZ\/VENTURA","price":667.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56896639467852,"sku":"W\/OS\/ECO\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Canvas Sticker","offer_id":56896639500620,"sku":"W\/OS\/CVS\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":56896639533388,"sku":"W\/OS\/EXT\/VENTURA","price":397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2683_913.jpg?v=1772630957"},{"product_id":"calma-tapeta-w-rolkach","title":"Calma – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę \u003cspan style=\"color: #000000;\"\u003e\u003ca href=\"https:\/\/wallart.com.pl\/collections\/joanna-osinska\" style=\"color: #000000; text-decoration: underline;\"\u003eJoannę Osińską.\u003c\/a\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCalma \/ pierwotna nazwa obrazu - Słońca które nosimy w sobie\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury” Czasem cienka linia oddziela nasze wrażenia i odbiór tego świata od świata emocji i marzeń. Niebem, kamieniem, plażą, kosmicznym runem..... tym wszystkim może być dla Ciebie ten wzór. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i stanu ducha.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761502368076,"sku":"W\/RO\/LIN\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761502400844,"sku":"W\/RO\/CON\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761502433612,"sku":"W\/RO\/CRA\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761502466380,"sku":"W\/RO\/BRU\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761502499148,"sku":"W\/RO\/ECO\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761502531916,"sku":"W\/RO\/RUS\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761502564684,"sku":"W\/RO\/STU\/CALMA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2871_988.jpg?v=1772631021"},{"product_id":"canaria-tapeta-w-rolkach","title":"Canaria – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCanaria \/ pierwotna nazwa obrazu - Późne popołudnie.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eJ\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eeśli miałabym wybrać najpiękniejszą porę dnia było by to późne popołudnie. Jest to taki niezwykły moment, w którym wierzę, że kiedy słonce osiągnie odpowiednią wysokość natura na ułamek sekundy wstrzymuje oddech. Potem znów czujemy na skórze delikatne słońce i subtelny wiatr. A szelest liści jakby opowiadał historie, które zaraz się wydarzą. Latem. W czerwcu wszytko dzieje się wieczorami. Jest jeszcze jasno a natura wydaje się wtedy najpiękniejsza. Możemy w jej towarzystwie dbać o budowanie najpiękniejszych wspomnień i obserwować setki ulotności natury, które w nas samych zaczynają malować spokój, eksplozję szaleństwa i wychwytywać kadry, których jeśli nie zatrzymamy trwać będą tyko przez ułamek sekundy.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761505317196,"sku":"W\/RO\/LIN\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761505349964,"sku":"W\/RO\/CON\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761505382732,"sku":"W\/RO\/CRA\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761505415500,"sku":"W\/RO\/BRU\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761505448268,"sku":"W\/RO\/ECO\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761505481036,"sku":"W\/RO\/RUS\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761505513804,"sku":"W\/RO\/STU\/CANARIA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2881_992.jpg?v=1772631022"},{"product_id":"costa-tapeta-w-rolkach","title":"Costa – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCosta \/ pierwotna nazwa obrazu - Horyzonty słońca\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Wszystko zaczęło się od kilku promieni słońca, które rozciągnęły się aż po horyzont. Błyszczały nieśmiało, choć były najpiękniejsze, choć to od nich zaczął się jeden z cudów, na który można by patrzeć bez końca. Ciepło świata, które jest tak blisko nas, że nie możemy go nie czuć.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eWidzimy to co częściowe, zapamiętujemy jedynie fragmenty. Gromadzimy ulotności, szukamy miejsc, w których czujemy że trzymamy w ramionach cały świat.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eCzujemy jak do nas mówi ze spokojem i niewypowiedzianą siłą.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eJesteśmy jego częścią. Patrzymy na złote horyzonty. Ciągną się one poza granicami płótna. Są puntem zbiegu wokoło nas wszystkich. Kochamy bezkresy. Szukamy wolności. „\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761512755532,"sku":"W\/RO\/LIN\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761512788300,"sku":"W\/RO\/CON\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761512821068,"sku":"W\/RO\/CRA\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761512853836,"sku":"W\/RO\/BRU\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761512886604,"sku":"W\/RO\/ECO\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761512919372,"sku":"W\/RO\/RUS\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761512952140,"sku":"W\/RO\/STU\/COSTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2929_1010.jpg?v=1772631025"},{"product_id":"erica-tapeta-w-rolkach","title":"Erica – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eErica to abstrakcyjna wariacja jednego z gorętszych trendów ostatnich lat- ombre. Przenikanie się czerni, fioletów, różu i złamanej bieli może dawać wrażanie tajemniczego, zimowego krajobrazu. Widoczne pociągnięcia pędzla oraz nieznaczne złote elementy bezsprzecznie dodają artystycznego pazura. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eErica to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761520816460,"sku":"W\/RO\/LIN\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761520849228,"sku":"W\/RO\/CON\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761520881996,"sku":"W\/RO\/CRA\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761520914764,"sku":"W\/RO\/BRU\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761520947532,"sku":"W\/RO\/ECO\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761520980300,"sku":"W\/RO\/RUS\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761521013068,"sku":"W\/RO\/STU\/ERICA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/2992_1035.jpg?v=1772631026"},{"product_id":"fuerta-tapeta-w-rolkach","title":"Fuerta – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFuerta \/ pierwotna nazwa obrazu - Barwy wiatru\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury” Kamieniste wybrzeża, piaszczyste plaże, kolorowe niebo o zachodzie słońca... ten energetyzujący, letni pejzaż idealnie wpasuje się w kreacje wnętrz odważnych, eklektycznych, a także super minimalistycznych.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761530777932,"sku":"W\/RO\/LIN\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761530810700,"sku":"W\/RO\/CON\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761530843468,"sku":"W\/RO\/CRA\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761530876236,"sku":"W\/RO\/BRU\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761530909004,"sku":"W\/RO\/ECO\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761530941772,"sku":"W\/RO\/RUS\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761530974540,"sku":"W\/RO\/STU\/FUERTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3046_1058.jpg?v=1772631030"},{"product_id":"lanzarote-tapeta-w-rolkach","title":"Lanzarote – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eLanzarote \/ pierwotna nazwa obrazu - Świat wewnętrzny\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury. Czuję, że karmi każdą cząstkę duszy uspokaja, napełnia siłą. A ja cierpliwie poszukuję tego, co w niej najbardziej niezwykłe. O każdej porze roku, choćbym była najbardziej zmęczona, gonię za każdym najpiękniejszym wschodem i zachodem słońca, zapachem traw, liści, kwiatów. Przebywam w ulubionych miejscach, uwielbiam odkrywać nowe. Zupełnie, jakby zależało od tego moje życie.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e\u003cbr\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eI tak też powstał ten obraz. To tacy trochę my, którzy szukamy ukojenia. Być może wydaje się nam czasem, że \"tracimy barwy\". Tak naprawdę nic w tym złego, wciąż jesteśmy najpiękniejsi, a gdzieś z tych pozornych ciemności, przebłyskuje jasność, nadzieja, uśpione iskierki ciepłych barw wewnętrznych.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761572524364,"sku":"W\/RO\/LIN\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761572557132,"sku":"W\/RO\/CON\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761572589900,"sku":"W\/RO\/CRA\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761572622668,"sku":"W\/RO\/BRU\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761572655436,"sku":"W\/RO\/ECO\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761572688204,"sku":"W\/RO\/RUS\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761572720972,"sku":"W\/RO\/STU\/LANZAROTE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3218_1129.jpg?v=1772631039"},{"product_id":"lysa-tapeta-w-rolkach","title":"Lysa – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eLysa jest dziełem wyjątkowo nieoczywistym. Połączenie delikatnego różu, bieli i czerni, przeplatane delikatnymi złotymi elementami, może przywodzić na myśl zarówno wzburzone morze, krajobraz gór jak i zaśnieżone niziny. Zimna paleta barw znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych, ascetycznych wnętrzach, ale element różu sprawia, że z łatwością możemy zaaranżować dziewczęcy pokój z nutką brutalizmu. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eLysa to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761601786188,"sku":"W\/RO\/LIN\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761601818956,"sku":"W\/RO\/CON\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761601851724,"sku":"W\/RO\/CRA\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761601884492,"sku":"W\/RO\/BRU\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761601917260,"sku":"W\/RO\/ECO\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761601950028,"sku":"W\/RO\/RUS\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761601982796,"sku":"W\/RO\/STU\/LYSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3343_1167.jpg?v=1772631044"},{"product_id":"rossa-tapeta-w-rolkach","title":"Rossa – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003eRossa to połączenie dwóch ombre, co daje efekt wyjątkowej głębi i pomimo dominacji ciemnych barw optycznie powiększy pomieszczenie. Rossa choć na pierwszy rzut oka może wydawać się nieskomplikowaną abstrakcją, może być interpretowana na wyjątkowo wiele sposobów, jako morze, niebo czy kosmos. Dzięki swej wieloznaczności Rossa jest wzorem bardzo uniwersalnym.  \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eRossa to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56761971343692,"sku":"W\/RO\/LIN\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56761971376460,"sku":"W\/RO\/CON\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56761971409228,"sku":"W\/RO\/CRA\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56761971441996,"sku":"W\/RO\/BRU\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56761971474764,"sku":"W\/RO\/ECO\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56761971507532,"sku":"W\/RO\/RUS\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56761971540300,"sku":"W\/RO\/STU\/ROSSA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3602_1275.jpg?v=1772631063"},{"product_id":"santa-tapeta-w-rolkach","title":"Santa – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eSanta \/ pierwotna nazwa obrazu - Nieuchwytne\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Jest taka cząstka nas, która sprawia, że jeśli wiemy, że coś za chwilę zniknie - staje się nam najbliższe. Nagle - wyjątkowo cenne. Nasze przywiązania, relacje, miejsca, wschody i zachody słońca.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eChoć maluję krajobrazy często chyba trochę maluję także i trochę krajobrazy nas samych. Tego, co najgłębiej w sercu, ale i w zwyczajnej codzienności.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003ePełni\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003ewzruszeń i momentów zatrzymanych\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003echwytamy\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eulotności\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56762023575884,"sku":"W\/RO\/LIN\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56762023608652,"sku":"W\/RO\/CON\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56762023641420,"sku":"W\/RO\/CRA\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56762023674188,"sku":"W\/RO\/BRU\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56762023706956,"sku":"W\/RO\/ECO\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56762023739724,"sku":"W\/RO\/RUS\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56762023772492,"sku":"W\/RO\/STU\/SANTA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3622_1283.jpg?v=1772631063"},{"product_id":"sogne-tapeta-w-rolkach","title":"Sogne – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eSogne to wyjątkowa abstrakcja znakomicie balansująca ciężar czerni przechodzącej w głęboki turkus z szarościami oraz ciepłymi odcieniami oranżowego różu. Charakterystyczna dla obrazów Joanny Osińskiej wieloznaczność, pozostawia do interpretacji odbiorcy co przedstawia Sogne, dzięki temu stanie się niepowtarzalnym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza, do którego chcemy wprowadzić element prawdziwej sztuki. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eSogne to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56762119029068,"sku":"W\/RO\/LIN\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56762119061836,"sku":"W\/RO\/CON\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56762119094604,"sku":"W\/RO\/CRA\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56762119127372,"sku":"W\/RO\/BRU\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56762119160140,"sku":"W\/RO\/ECO\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56762119192908,"sku":"W\/RO\/RUS\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56762119225676,"sku":"W\/RO\/STU\/SOGNE","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3672_1302.jpg?v=1772631065"},{"product_id":"ventura-tapeta-w-rolkach","title":"Ventura – Tapeta w rolkach","description":"\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja Arte to wzory namalowane przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eVentura \/ pierwotna nazwa obrazu - Nieskończoności\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003eWidzimy tylko fragmenty, a poza granicami płótna ciągną się krajobrazy wolności. Zawsze jest tak, że widzimy tylko połowicznie i choć obserwujemy coś zazwyczaj obserwujemy to tylko z jednej perspektywy. Często jest ona mniej lub bardziej piękna, ale nie porównamy tego jeśli nie wyruszymy w poszukiwania - aby patrzeć głębiej, widzieć dalej.\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eZatrzymałam subiektywnie wybrane momenty zachwytu nad pięknem świata, jego barw, świateł, cieni i nastrojów. Dzięki czemu można zobaczyć świat tylko moimi oczami i tylko jego fragmenty. Niesamowite jest to, że nie mamy pojęcia, co dzieje się za przestrzenią płótna. I tylko ja wiem co było dalej, a wy jedynie możecie mi wierzyć że wybrałam najpiękniejsze ujęcia.\u003cbr\u003eJest też taka cząstka nas która zawsze w obliczu piękna wierzy że to piękno jest podarowane nam na zawsze. Zapominamy o ulotnościach wierząc w nieskończoność.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eAbstrakcyjne obrazy przeniesione do wielkiego formatu, drukowane na podkładach brush i linen - sprawiają wrażenie ogromnego obrazu we wnętrzu\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla. Zachęcamy do zakupu próbek.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Linen","offer_id":56762465026380,"sku":"W\/RO\/LIN\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Concrete","offer_id":56762465059148,"sku":"W\/RO\/CON\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Craft","offer_id":56762465091916,"sku":"W\/RO\/CRA\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Brush","offer_id":56762465124684,"sku":"W\/RO\/BRU\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Eco","offer_id":56762465157452,"sku":"W\/RO\/ECO\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Rustic","offer_id":56762465190220,"sku":"W\/RO\/RUS\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Stucco","offer_id":56762465222988,"sku":"W\/RO\/STU\/VENTURA","price":951.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/3803_1351.jpg?v=1772631073"},{"product_id":"calma-tapeta-kolo-standard","title":"Calma – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCalma \/ pierwotna nazwa obrazu - Słońca które nosimy w sobie\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eWzór został ręcznie namalowany przez Joannę Osińską: „Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury” Czasem cienka linia oddziela nasze wrażenia i odbiór tego świata od świata emocji i marzeń. Niebem, kamieniem, plażą, kosmicznym runem..... tym wszystkim może być dla Ciebie ten wzór. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i stanu ducha.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57660626895180,"sku":"W\/CI\/CVS\/CALMA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57660626927948,"sku":"W\/CI\/EXT\/CALMA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/148_56.jpg?v=1779998067"},{"product_id":"canaria-tapeta-kolo-standard","title":"Canaria – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCanaria \/ pierwotna nazwa obrazu - Późne popołudnie.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eJ\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eeśli miałabym wybrać najpiękniejszą porę dnia było by to późne popołudnie. Jest to taki niezwykły moment, w którym wierzę, że kiedy słonce osiągnie odpowiednią wysokość natura na ułamek sekundy wstrzymuje oddech. Potem znów czujemy na skórze delikatne słońce i subtelny wiatr. A szelest liści jakby opowiadał historie, które zaraz się wydarzą. Latem. W czerwcu wszytko dzieje się wieczorami. Jest jeszcze jasno a natura wydaje się wtedy najpiękniejsza. Możemy w jej towarzystwie dbać o budowanie najpiękniejszych wspomnień i obserwować setki ulotności natury, które w nas samych zaczynają malować spokój, eksplozję szaleństwa i wychwytywać kadry, których jeśli nie zatrzymamy trwać będą tyko przez ułamek sekundy.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57660632400204,"sku":"W\/CI\/CVS\/CANARIA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57660632432972,"sku":"W\/CI\/EXT\/CANARIA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/157_60.jpg?v=1779998124"},{"product_id":"costa-tapeta-kolo-standard","title":"Costa – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eCosta \/ pierwotna nazwa obrazu - Horyzonty słońca\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Wszystko zaczęło się od kilku promieni słońca, które rozciągnęły się aż po horyzont. Błyszczały nieśmiało, choć były najpiękniejsze, choć to od nich zaczął się jeden z cudów, na który można by patrzeć bez końca. Ciepło świata, które jest tak blisko nas, że nie możemy go nie czuć.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eWidzimy to co częściowe, zapamiętujemy jedynie fragmenty. Gromadzimy ulotności, szukamy miejsc, w których czujemy że trzymamy w ramionach cały świat.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eCzujemy jak do nas mówi ze spokojem i niewypowiedzianą siłą.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eJesteśmy jego częścią. Patrzymy na złote horyzonty. Ciągną się one poza granicami płótna. Są puntem zbiegu wokoło nas wszystkich. Kochamy bezkresy. Szukamy wolności. „\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57660718645580,"sku":"W\/CI\/CVS\/COSTA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57660718678348,"sku":"W\/CI\/EXT\/COSTA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/199_75.jpg?v=1779998323"},{"product_id":"fuerta-tapeta-kolo-standard","title":"Fuerta – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eFuerta \/ pierwotna nazwa obrazu - Barwy wiatru\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury” Kamieniste wybrzeża, piaszczyste plaże, kolorowe niebo o zachodzie słońca... ten energetyzujący, letni pejzaż idealnie wpasuje się w kreacje wnętrz odważnych, eklektycznych, a także super minimalistycznych.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie koła, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eo średnicy\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e130 cm lub nieco mniejszej jeśli\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eze wzoru wystają dodatkowe elementy jak kwiaty, skrzydła czy inne detale.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57660881568076,"sku":"W\/CI\/CVS\/FUERTA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57660881600844,"sku":"W\/CI\/EXT\/FUERTA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/322_122.jpg?v=1779998974"},{"product_id":"lanzarote-tapeta-kolo-standard","title":"Lanzarote – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eLanzarote \/ pierwotna nazwa obrazu - Świat wewnętrzny\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„Moją największą inspiracją jest przestrzeń natury. Czuję, że karmi każdą cząstkę duszy uspokaja, napełnia siłą. A ja cierpliwie poszukuję tego, co w niej najbardziej niezwykłe. O każdej porze roku, choćbym była najbardziej zmęczona, gonię za każdym najpiękniejszym wschodem i zachodem słońca, zapachem traw, liści, kwiatów. Przebywam w ulubionych miejscach, uwielbiam odkrywać nowe. Zupełnie, jakby zależało od tego moje życie.\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e\u003cbr\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eI tak też powstał ten obraz. To tacy trochę my, którzy szukamy ukojenia. Być może wydaje się nam czasem, że \"tracimy barwy\". Tak naprawdę nic w tym złego, wciąż jesteśmy najpiękniejsi, a gdzieś z tych pozornych ciemności, przebłyskuje jasność, nadzieja, uśpione iskierki ciepłych barw wewnętrznych.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie koła, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eo średnicy\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e130 cm lub nieco mniejszej jeśli\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eze wzoru wystają dodatkowe elementy jak kwiaty, skrzydła czy inne detale.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57661102784844,"sku":"W\/CI\/CVS\/LANZAROTE","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57661102817612,"sku":"W\/CI\/EXT\/LANZAROTE","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/542_200.jpg?v=1779999964"},{"product_id":"rossa-tapeta-kolo-standard","title":"Rossa – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eRossa to połączenie dwóch ombre, co daje efekt wyjątkowej głębi i pomimo dominacji ciemnych barw optycznie powiększy pomieszczenie. Rossa choć na pierwszy rzut oka może wydawać się nieskomplikowaną abstrakcją, może być interpretowana na wyjątkowo wiele sposobów, jako morze, niebo czy kosmos. Dzięki swej wieloznaczności Rossa jest wzorem bardzo uniwersalnym.  \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eRossa to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie koła, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eo średnicy\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e130 cm lub nieco mniejszej jeśli\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eze wzoru wystają dodatkowe elementy jak kwiaty, skrzydła czy inne detale.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57661697294668,"sku":"W\/CI\/CVS\/ROSSA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57661697327436,"sku":"W\/CI\/EXT\/ROSSA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/907_328.jpg?v=1780001785"},{"product_id":"sogne-tapeta-kolo-standard","title":"Sogne – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003cbr\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eSogne to wyjątkowa abstrakcja znakomicie balansująca ciężar czerni przechodzącej w głęboki turkus z szarościami oraz ciepłymi odcieniami oranżowego różu. Charakterystyczna dla obrazów Joanny Osińskiej wieloznaczność, pozostawia do interpretacji odbiorcy co przedstawia Sogne, dzięki temu stanie się niepowtarzalnym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza, do którego chcemy wprowadzić element prawdziwej sztuki. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eSogne to efekt współpracy z Joanną Osińską. Najbliższe jest jej malarstwo, w którym w sposób abstrakcyjny nadaje nowe życie krajobrazom. Dobiera je intuicyjnie, przedstawiając ulubione miejsca, zachwyty zastanymi kompozycjami barwnymi oraz tym, co w przyrodzie najbardziej ulotne. \u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp style=\"font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; orphans: 2; text-align: start; widows: 2; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; word-spacing: 0px; margin: 0cm 0cm 12.0pt 0cm;\"\u003e\u003cspan style=\"font-size: 10.5pt; font-family: 'Segoe UI',sans-serif; color: #212b36;\"\u003eWszystkie tapety z kolekcji Arte powstają na bazie ręcznie malowanych obrazów, dlatego na wzorze widoczne mogą być takie elementy jak faktura płótna lub pociągnięcia pędzla.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie koła, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eo średnicy\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e130 cm lub nieco mniejszej jeśli\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eze wzoru wystają dodatkowe elementy jak kwiaty, skrzydła czy inne detale.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57661704110412,"sku":"W\/CI\/CVS\/SOGNE","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57661704143180,"sku":"W\/CI\/EXT\/SOGNE","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/967_349.jpg?v=1780002071"},{"product_id":"ventura-tapeta-kolo-standard","title":"Ventura – Tapeta Koło Standard","description":"\u003cmeta charset=\"UTF-8\"\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie koła, o strukturze lnu, to nasza nowa propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eKolekcja namalowana przez polską malarkę Joannę Osińską.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cspan\u003eVentura \/ pierwotna nazwa obrazu - Nieskończoności\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003e„\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003eWidzimy tylko fragmenty, a poza granicami płótna ciągną się krajobrazy wolności. Zawsze jest tak, że widzimy tylko połowicznie i choć obserwujemy coś zazwyczaj obserwujemy to tylko z jednej perspektywy. Często jest ona mniej lub bardziej piękna, ale nie porównamy tego jeśli nie wyruszymy w poszukiwania - aby patrzeć głębiej, widzieć dalej.\u003c\/p\u003e\n\u003cp class=\"s5\"\u003e\u003cspan class=\"s4\"\u003e\u003cspan class=\"bumpedFont20\"\u003eZatrzymałam subiektywnie wybrane momenty zachwytu nad pięknem świata, jego barw, świateł, cieni i nastrojów. Dzięki czemu można zobaczyć świat tylko moimi oczami i tylko jego fragmenty. Niesamowite jest to, że nie mamy pojęcia, co dzieje się za przestrzenią płótna. I tylko ja wiem co było dalej, a wy jedynie możecie mi wierzyć że wybrałam najpiękniejsze ujęcia.\u003cbr\u003eJest też taka cząstka nas \u003cspan data-mce-fragment=\"1\"\u003ektóra zawsze w obliczu piękna wierzy że to piękno jest podarowane nam na zawsze. Zapominamy o ulotnościach wierząc w nieskończoność.”\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie koła, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eo średnicy\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e130 cm lub nieco mniejszej jeśli\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003eze wzoru wystają dodatkowe elementy jak kwiaty, skrzydła czy inne detale.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57661725344076,"sku":"W\/CI\/CVS\/VENTURA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57661725376844,"sku":"W\/CI\/EXT\/VENTURA","price":647.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/1091_392.jpg?v=1780002625"},{"product_id":"calma-tapeta-luk-standard","title":"Calma – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta Fairytale to połączenie motywu bajkowego lasu z klasycznym dziełem sztuki. Idealne uzupełnienie aranżacji w małych wnętrzach, pasuje do stylu loftowego, minimalistycznego, nowoczesnego skandynawskiego.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662389748044,"sku":"W\/AR\/CVS\/CALMA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662389780812,"sku":"W\/AR\/EXT\/CALMA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5074_3181.jpg?v=1780016112"},{"product_id":"canaria-tapeta-luk-standard","title":"Canaria – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta Fairytale to połączenie motywu bajkowego lasu z klasycznym dziełem sztuki. Idealne uzupełnienie aranżacji w małych wnętrzach, pasuje do stylu loftowego, minimalistycznego, nowoczesnego skandynawskiego.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662390206796,"sku":"W\/AR\/CVS\/CANARIA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662390239564,"sku":"W\/AR\/EXT\/CANARIA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5083_3184.jpg?v=1780016151"},{"product_id":"costa-tapeta-luk-standard","title":"Costa – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta Fairytale to połączenie motywu bajkowego lasu z klasycznym dziełem sztuki. Idealne uzupełnienie aranżacji w małych wnętrzach, pasuje do stylu loftowego, minimalistycznego, nowoczesnego skandynawskiego.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662392729932,"sku":"W\/AR\/CVS\/COSTA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662392762700,"sku":"W\/AR\/EXT\/COSTA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5140_3203.jpg?v=1780016389"},{"product_id":"santa-tapeta-luk-standard","title":"Santa – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662397907276,"sku":"W\/AR\/CVS\/SANTA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662397940044,"sku":"W\/AR\/EXT\/SANTA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5212_3227.jpg?v=1780016715"},{"product_id":"rossa-tapeta-luk-standard","title":"Rossa – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662398202188,"sku":"W\/AR\/CVS\/ROSSA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662398234956,"sku":"W\/AR\/EXT\/ROSSA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5215_3228.jpg?v=1780016729"},{"product_id":"erica-tapeta-luk-standard","title":"Erica – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662402462028,"sku":"W\/AR\/CVS\/ERICA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662402494796,"sku":"W\/AR\/EXT\/ERICA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5260_3243.jpg?v=1780016930"},{"product_id":"lysa-tapeta-luk-standard","title":"Lysa – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662402593100,"sku":"W\/AR\/CVS\/LYSA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662402625868,"sku":"W\/AR\/EXT\/LYSA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5263_3244.jpg?v=1780016944"},{"product_id":"sogne-tapeta-luk-standard","title":"Sogne – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662405869900,"sku":"W\/AR\/CVS\/SOGNE","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662405902668,"sku":"W\/AR\/EXT\/SOGNE","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5284_3251.jpg?v=1780017024"},{"product_id":"fuerta-tapeta-luk-standard","title":"Fuerta – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662412915020,"sku":"W\/AR\/CVS\/FUERTA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662412947788,"sku":"W\/AR\/EXT\/FUERTA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5344_3271.jpg?v=1780017252"},{"product_id":"ventura-tapeta-luk-standard","title":"Ventura – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662438768972,"sku":"W\/AR\/CVS\/VENTURA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662438801740,"sku":"W\/AR\/EXT\/VENTURA","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5452_3307.jpg?v=1780017695"},{"product_id":"lanzarote-tapeta-luk-standard","title":"Lanzarote – Tapeta Łuk Standard","description":"\u003cp\u003e \u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapety samoprzylepne\u003cspan\u003e \u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003ew kształcie łuku, o strukturze lnu, to nasza najnowsza propozycja na dekorację Twojego wnętrza.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cspan\u003e\u003c\/span\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003e\u003cmeta charset=\"utf-8\"\u003eTapety w kształcie łuku, przygotowane zostały jako dekoracja\u003cspan\u003e o wymiarze 130 cm szerokości na 250 cm wysokości.\u003c\/span\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTapeta jest łatwa w aplikacji, nie wymaga użycia kleju, można aplikować ją nie tylko na ścianę, ale również na meble, szkło, płytki, fronty meblowe, jednym słowem na każdą gładką powierzchnię.\u003c\/p\u003e","brand":"WallArt 2","offers":[{"title":"Canvas Sticker","offer_id":57662460297548,"sku":"W\/AR\/CVS\/LANZAROTE","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true},{"title":"Extreme","offer_id":57662460330316,"sku":"W\/AR\/EXT\/LANZAROTE","price":1397.0,"currency_code":"PLN","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/files\/5767_3412.jpg?v=1780018963"}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0938\/4738\/8492\/collections\/osinska.png?v=1763483851","url":"https:\/\/wallart.com.pl\/pl-cz\/collections\/kolekcja-joanna-osinska.oembed?page=3","provider":"Wall Art ","version":"1.0","type":"link"}