Darmowa dostawa od 2500 zł

Dlaczego tapety wallart

Obietnica Piękna dla Twojego wnętrza

Wall Art to obietnica piękna, której nie boimy się złożyć, ponieważ wszystko co robimy jest dobrze przemyślane i poukładane. Procesy zamówień, zapytań czy reklamacji przebiegają u nas sprawnie i szybko, a nadrzędnym celem każdej interakcji jest spełnienie oczekiwania o pięknym wnętrzu klienta i bezproblemowym procesie zakupowym. Nasze postawowe wartości to troska, odpowiedzialność i otwarta komunikacja.
Artystyczne tapety na wymiar, idealnie dopasowane zarówno rozmiarem, wzorem, kadrowaniem grafiki jak i materiałem do potrzeb twojego wnętrza. Potrzebujesz innego koloru, innej skali, chcesz przesunąć element wzoru? Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić.

Artystyczne tapety uszyte na wymiar, możesz zastosować w każdy pomieszczeniu - kuchni, salonie, sypialni, przedpokoju, łazience a nawet pod prysznicem.
Nie znasz się na tapetach, montażu i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, z przyjemnością pomożemy na każdym etapie zarówno wyboru wzoru, materiału, wizualizacji tapety  jak i polecenia fachowca, przygotowania ściany i dobrania odpowiednich akcesoriów do montażu.
Nasze wartości nie są na pokaz, powiedz “sprawdzam”, a Wall Art zrealizuje obietnicę piękna w Twoim wnętrzu.
Artystyczne tapety uszyte na wymiar, możesz zastosować w każdym pomieszczeniu,salonie, sypialni, w pokoju dziecięcym, a nawet w łazience pod prysznicem lub w kuchni w strefie gotowania.

Produkujemy tapety w ekologicznej i bezpiecznej, bezwonnej technologii marki HP Latex oraz Canon UV GEL, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, do użytkowania ich nawet w tak wymagających przestrzeniach jak szpitale czy szkoły.

Cała produkcja mieści się w Polsce, we Wrocławiu. Nasze materiały do druku produkuje dla nas polska firma z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci tapetę najwyższej jakości, wyprodukowaną na zamowienie już w 14 dni roboczych.

Jeżeli potrzebujesz szybszego terminu realizacji, możemy go dla Ciebie przyspieszyć lub możesz wybrać nasz produkt standaryzowany, z terminem realizacji w ciągu 10 dni roboczych.

Nie znasz się na tapetach, montażu i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, z przyjemnością pomożemy na każdym etapie zarówno wyboru wzoru, materiału, wizualizacji tapety jak i polecenia fachowca, przygotowania ściany i dobrania odpowiednich akcesoriów do montażu tapety.

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów. Naszym podstawowym celem jest Twoje zadowolenie z zakupu. Masz watpliwości lub wcześniejsze złe doświadczenia? Napisz do nas lub zadzwoń, zawsze staramy się pomóc.