Darmowa dostawa od 2500 zł

Tapety na wymiar Twojego Wnętrza

Dlaczego tapety Wall Art?

Wall Art to marka stworzona by realizować marzenia o pięknym i nietuzinkowym wnętrzu. Jesteśmy niedużą, polską firma, zatrudniającą ludzi o podobnych wartościach, angażujących się całym sercem w pracę nad sobą i firmą. Szczerość, profesjonalizm, odpowiedzialności, szeroko rozumiana troska oraz zaangażowanie, to podstawa wszystkiego, co robimy.

Wall Art to synonim unikalnego i przede wszystkim  autorskiego wzornictwa, które powstaje we współpracy z polskimi artystami oraz jako efekt kreatywnej ekspresji działu graficznego.
Część naszych kolekcji tworzona jest w formie  fizycznych dzieł sztuki, które potem dygitalizujemy. Dzięki temu najdrobniejszy detal, pociągnięcie pędzla czy szpachli,  jest widoczne na produkcie końcowym, jakim są nasze nietuzinkowe tapety, dywany oraz tekstylne elementy wyposażenia wnętrz. 

Tapety na wymiar, idealnie dopasowane zarówno rozmiarem, wzorem, kadrowaniem grafiki jak materiałem do potrzeb twojego wnętrza. Dodatkowo możemy je personalizować ponad standard, specjalnie dla Ciebie. Potrzebujesz innego koloru, innej skali? Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić. Artystyczne tapety uszyte na wymiar, możesz zastosować w każdym pomieszczeniu, salonie, sypialni, w pokoju dziecięcym, a nawet w łazience pod prysznicem lub w kuchni w strefie gotowania. Produkujemy tapety w ekologicznej i bezpiecznej, bezwonnej oraz niezwykle trwałej i odpornej na zmywanie technologii Canon UV GEL, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, do użytkowania ich nawet w tak wymagających przestrzeniach jak szpitale czy szkoły. Cała produkcja mieści się w Polsce, we Wrocławiu. Nasze materiały do druku produkuje dla nas polska firma z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci tapetę najwyższej jakości, wyprodukowaną na zamówienie już w 14 dni roboczych. Jeżeli potrzebujesz szybszego terminu realizacji, możemy go dla Ciebie przyspieszyć lub możesz wybrać nasz produkt standaryzowany, z terminem realizacji w ciągu 10 dni roboczych. Nie znasz się na tapetach, montażu i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, z przyjemnością pomożemy na każdym etapie zarówno wyboru wzoru, materiału, wizualizacji tapety  jak i polecenia fachowca, przygotowania ściany i dobrania odpowiednich akcesoriów do montażu tapety. Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów. Naszym podstawowym celem jest Twoje zadowolenie z zakupu. Masz wątpliwości lub wcześniejsze złe doświadczenia? Napisz do nas lub zadzwoń, zawsze staramy się pomóc.