Przy zamówieniach powyżej 2500 zł darmowa dostawa

Dlaczego tapety wallart

Tapety na wymiar Twojego Wnętrza

Tapety na wymiar, idealnie dopasowane zarówno rozmiarem, wzorem, kadrowaniem grafiki jak materiałem do potrzeb twojego wnętrza. Dodatkowo możemy je personalizować ponad standard, specjalnie dla Ciebie. Potrzebujesz innego koloru, innej skali? Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić.
Artystyczne tapety uszyte na wymiar, możesz zastosować w każdym pomieszczeniu,salonie, sypialni, w pokoju dziecięcym, a nawet w łazience pod prysznicem lub w kuchni w strefie gotowania.

Produkujemy tapety w ekologicznej i bezpiecznej, bezwonnej technologii marki HP Latex oraz Canon UV GEL, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, do użytkowania ich nawet w tak wymagających przestrzeniach jak szpitale czy szkoły.

Cała produkcja mieści się w Polsce, we Wrocławiu. Nasze materiały do druku produkuje dla nas polska firma z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci tapetę najwyższej jakości, wyprodukowaną na zamowienie już w 14 dni roboczych.

Jeżeli potrzebujesz szybszego terminu realizacji, możemy go dla Ciebie przyspieszyć lub możesz wybrać nasz produkt standaryzowany, z terminem realizacji w ciągu 10 dni roboczych.

Nie znasz się na tapetach, montażu i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, z przyjemnością pomożemy na każdym etapie zarówno wyboru wzoru, materiału, wizualizacji tapety jak i polecenia fachowca, przygotowania ściany i dobrania odpowiednich akcesoriów do montażu tapety.

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów. Naszym podstawowym celem jest Twoje zadowolenie z zakupu. Masz watpliwości lub wcześniejsze złe doświadczenia? Napisz do nas lub zadzwoń, zawsze staramy się pomóc.