Darmowa dostawa od 2500 zł

Co daje mi PRÓBKA tapety?

Co daje mi PRÓBKA tapety?

 

 

Co daje mi PRÓBKA?

Tapety Wall Art przygotowywane są z ogromną starannością, aby pięknie prezentowały się w Twoim wnętrzu. Kadr 1 do 1 daje niekiedy mylne wrażenie, że wzór jest nieostry. Należy jednak pamiętać, że tapetę na ścianie oglądamy z odległości około 1 m oraz jako kompletny wzór, więc jego wycinek nie daje nam pełnego wyobrażenia o efekcie końcowym. W razie wątpliwości - zachęcamy do kontaktu.

Uzyskuję 14-dniową gwarancję koloru – w razie rozbieżności z próbką mogę reklamować tapetę*. 

Pozwala mi na zapoznanie się ze strukturą materiału oraz jakością wzoru w pełnej skali i pomniejszeniu. 

Mogę wykorzystać próbkę jako odnośnik przy doborze kolorystyki i dodatków we wnętrzu.

Pozwala mi sprawdzić odcień tapety w różnym oświetleniu, w docelowym pomieszczeniu, o różnych porach dnia. 

Zachowując próbkę do czasu otrzymania tapety mogę porównać ją z ostatecznym produktem i mieć pewność, że jest on w zgodny z moim zamówieniem. 

Dzięki próbce, mogę zobaczyć rzeczywisty kolor tapety, zamiast bazować na jego często nieprecyzyjnym odwzorowania na ekranie komputera lub telefonu**.

 

Zamawiając próbki na materiale Winyl Samoprzylepny Laminowany, przeznaczonym do miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia, wilgoć oraz uszkodzenia (np. kuchnia: strefa gotowania, łazienka: kabina prysznicowa), mogę przetestować je pod kątem odporności na detergenty, wodę i szorowanie. Jak również spróbować samodzielnej aplikacji, przekonując się w ten sposób, jak prosty i szybki jest to proces.

Z czego składa się próbka?

Zbliżenie 1 do 1 - wycinek 1 do 1 przedstawia rzeczywisty odcień tapety.

Kadr tapety - kadr wzoru zawsze będzie przedstawiał bardziej nasycone kolory.

 

* Tylko próbka może być podstawą reklamacji kolorystycznej. Zachęcamy do zachowania próbki do momentu otrzymania tapety.

** Odcień światła w pomieszczeniu docelowym może wpływać na odbiór koloru (w szczególności szarości i beżu). Kolor biały na tapecie to kolor materiału - nie biała farba.

 

Zachęcamy do zamówienia zestawu próbek naszych tapet. Otrzymują wtedy Państwo okazje do sprawdzenia kolorystyki we własnym wnętrzu, dopasowania do elementów wyposażenia i dekoracji, dotknięcie materiału i dobranie odpowiedniej faktury.

Koszt zestawu  trzech próbek w formacie A3 to 50 zł z dostawą kurierem.

Przy zamówieniu zestawu próbek należy podać nazwy wybranych wzorów oraz 3 wybrane materiały.

Próbki produkujemy i wysyłamy w każdy czwartek i wysyłamy kurierem DPD. Zamówione próbki do wtorku do godziny 17:00 wysyłane są w najbliższy czwartek.

Przy zamówieniu próbki fototapety stanowiącej wzór całościowy, próbka jest wykonana w skali i pokazuje całość fototapety. Aby uzyskać próbkę fototapety w skali 1:1 należy podać docelowy rozmiar ściany z tapetą. Dla wzorów ombre pokazujemy całość fototapety oraz zbliżenia w skali 1:1 dla 4x3m koloru skrajnego z góry i dołu fototapety.

 

* Tylko próbka może być podstawą reklamacji kolorystycznej. Zachęcamy do zachowania próbki do momentu otrzymania tapety.

** Odcień światła w pomieszczeniu docelowym może wpływać na odbiór koloru (w szczególności szarości i beżu). Kolor biały na tapecie to kolor materiału - nie biała farba.

Comments 0

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published