TAPETY I NAKLEJKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

TAPETY I NAKLEJKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 

Dodatkowo istnieje możliwość nałożenia na jej powierzchnię warstwy folii, która blokuje dostęp wilgoci i choć umieszczenie jej w kabinie prysznicowej byłoby już przesadą, to jednak tak przygotowana umożliwia aplikację również w miejscach znajdujących się w sąsiedztwie źródeł wody. Zabieg laminowania zabezpiecza również przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Jest to nie tylko bardzo eleganckie, ale i praktyczne rozwiązanie. Zwłaszcza, że istnieje możliwość wycinania z takiej folii dowolnych wzorów, jak również zadrukowywania jej dowolną grafiką, dzięki czemu możemy uzyskać we wnętrzu jakże niezwykły „efekt witrażu”. Warto tu dodać, że w porównaniu z prawdziwym witrażem ta opcja jest bardzo ekonomiczna. Zarówno okno jak i szklane drzwi łazienki, mogą w ten sposób uzyskać nową jakość, chronić naszą prywatność, a do tego nadać pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu.

Kolor, odcień, rozmiar – wszystkie te elementy mogą zostać dowolnie zmodyfikowane, po to, aby np. w naszej sypialni stworzyć przytulny klimat, a w biurze zainicjować subtelną elegancję lub nadać mu nowoczesny „loftowy look”.

Przy odpowiednio gładkiej powierzchni i doborze odpowiedniej okleiny, można zrealizować właściwie każdy pomysł. W przypadku wallart.com.pl nie trzeba nawet mieć pomysłu, gdyż graficy doradzą, a nawet zaprojektują wzór według wizji Klienta. To z kolei daje nam narzędzie do dokonywania praktycznie dowolnych zmian w różnego rodzaju aranżacji wnętrz. Stosunkowo niskim nakładem możemy w ten sposób przeprowadzić  gruntowne odnowienie mebli w salonie, szafek kuchennych, czy też szaf wnękowych, bez konieczności ich kosztownej wymiany.

Pomijając możliwość oklejenia mebli dziecięcych oraz ścian w pokoju dziecięcym w najróżniejsze wzory oraz ilustracje, ciekawą opcją jest również wykorzystanie do tego celu podłogi. Przykładowo, dla chłopców świetnie się sprawdzi naklejka z siecią tras samochodowych, a dla dziewczynki specjalnie zaprojektowane pola do gry w klasy. Tego typu naklejki pobudzą wyobraźnię, zmotywują do działania Twoje dziecko, a do tego są praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu, zabezpieczone przed ścieraniem oraz pokryte warstwą antypoślizgową. Efekt końcowy zależy tak naprawdę tylko od naszej wyobraźni, dlatego naprawdę warto zainteresować się nowoczesnymi tapetami i naklejkami ściennymi.

translation missing: pl.blogs.comments.with_count 0

Skomentuj

translation missing: pl.blogs.comments.moderated